Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dönthető etetőszéket ajánlanátok?

Dönthető etetőszéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami már ülni nem tudó babának is használható, tehát dönthető.

Könnyű legyen tisztán tartani, és lehetőség szerint ne csilliárdos összegbe kerüljön. :D


2022. júl. 14. 05:43
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Döntve nem jó etetni.
2022. júl. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Lorelli dönthető etetőszékünk volt, gond nélkül kiszolgált 2 gyereket összesen 5 éven keresztül.
2022. júl. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első. Köszönöm az építő jellegű választ, de nem ezt kérdeztem.

A fiamat ölben etetem. A dönthető etetőszék egyelőre azért lenne jó, mert amikor magammal viszem a konyhába, akkor a hordozót teszem fel a pultra, onnan nézelődik. De az nem túl praktikus.

2022. júl. 14. 07:24
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

[link]


Ilyenünk van nagyon szeretem, könnyű letörölgetni is meg simán beteszem a mosógépbe néhanapján, azt is bírja. Mondjuk mi emlékeim szerint kb 30ért vettük 2 éve szóval jól felment az ára :/

2022. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

2-es vagyok és az 1-nek és a lepontozónak mondanám, hogy szoptatás közben sem függőlegesben van a gyerek, hanem fekszik. Döntött etetőszékbe nem a 1,5 évest tesszük pörköltet enni uborkával, hanem a 6 hónapos, ülni nem tudó gyereket pürét kóstolgatni. Természetesen nem vízszintesen van döntve, hanem úgy, mint egy hordozóban.


Kérdező, nekünk is olyan volt, mint a 4-nek, de még 20.000-ért (7 éve)

2022. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Peg perego etetőszékünk van (prima pappa follow me)
2022. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Brendon Touragoo. Amikor nézegettem (tavasszal) akkor árban a legjobb választás volt. És összecsukható, nekünk az plusz. Könnyen is tisztítható, van több minta az üléshez. Sose nyelt félre benne a fiam, sőt, a vasszeget is megeszi kb a székben, szereti (túlzottan is néha :D).
2022. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szintén peg perego prima pappa follow me 👍
2022. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, teljesen megvagyok elégedve vele. Dönthető, szintén összecsukható, gurulós.

2022. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!