Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka akinek a...

Van olyan anyuka akinek a babája 1 éves kor alatt olyan volt mint egy lassitott felvetel?

Figyelt kérdés
Begyorsult kesobb a baba? A habitusa is nagyon nyugodt termeszet,de mindenben annyira lassucska,reakcioi is..letezik ilyen? Neurologusnal voltunk,nem talaltak semmit.

2022. júl. 17. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Játszik? Kimutatja az érzéseket? Nevet/sír? Rátok mosolyog? Követ téged, vagy akivel van a szemével? Nyúl a játék után? Mozgásfejlődése rendben van? Reagál a hangokra?

Ha ezek megvannak, akkor semmi baj. Esetleg szemész/fülész véleményét érdemes meg kikérni, ha nem voltazok. Unokatesómnak a hallásával volt probléma, ezert reagált lassan, és közel kellett hozza menni, hangosabban kelletz beszélni, hogy rendesen hallja, akkor csinalta csak meg, amit kértek tőle.

2022. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, unokahúgom 🙂Imádom, hogy ilyen nyugodt. Nem pörgi túl a dolgokat, semmi hiszti. Mindig ilyen volt, lassan 2 éves.
2022. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Latasa,hallasa rendben! Figyelmes,kovet mindent,szemkontaktust kevesbe tartja,foleg idegenekkel,de mindenre figyel,mozgasa boven elol van,7,5 hosan mar all es lepkedni probal a butorok menten.
2022. júl. 17. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
1# vagyok: hat akkor ne aggodj. Csak ilyen a természete, szerintem jobb mintha hiperaktiv, allandóan siró baba lenne.
2022. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a felnőtt férjemet szoktam lassított felvételnek hívni. Persze szeretetből 😃 mondom állj!! És tesz még 2 lépést, mire eljut hozzá az infó, vagy mondom neki, hogy nézd, nézd, nézd. Elmúlik amit nézni kell, és odanéz. Szerintem inkább az hogy elkalandozó természet, kénylemes nyugodt lelkülettel.
2022. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam az apjára ütött, és egymásra mondják, hogy neked mindig olyan sokáig tart minden :D

Na meg mikor mondom, hogy vigyázz patka vagy akármi már megbotlott, mire felfogja mit mondtam :D


7 éves a kisfiú, de már babaként is ilyen volt.

2022. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oviban,ahol dolgoztam,volt egy ilyen testvérpár. A kislány extrán lassú volt. Mint egy többszörösen lassított felvétel. Nézni is fárasztó volt.


Mondta az anyuka,hogy otthon pl időre kell ennie,meg ilyesmik.


De úgy képzeljétek el, hogy 1 perc,mire a szájához emeli a kanalat. :) XD

2022. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!