Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek egy 1 éves babának?

Mit vigyek egy 1 éves babának?

Figyelt kérdés

Megyek rokonokhoz külföldre. Minden évben ki szoktam menni hozzájuk, de tavaly kimaradt.

Már 1 éves a baba. Mit vihetnék a babának?


2022. jún. 2. 06:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyar szülők, akkor én könyvet vinnék. Boribon, Kippkopp, esetleg Maszat könyveket. Lehet, hogy nem most, de fél éven belül "belenő".
2022. jún. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A könyv nagyon jó ötlet, főleg, mert kis helyen elfér. Attól függ, mivel mész, lehet nagyobb dolog is, mieink pl. a tologatós, ráülős járműveket is szerették meg a kis sátrat is, az volt a kis birodalma.
2022. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én megkérdezném a helyedben, hogy minek örülne a kicsi. Én is szeretem, hogyha megkérdezik tőlem, mert nem hasznos, hogyha esetleg viszel valami olyat, amilyen van már neki.
2022. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3. minek örül egy egy éves? bárminek ami nem játék pláne ami tilos. 😂
2022. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, az enyém pl kifejezett szereti a könyveket, de pl a nyunyókákat, plüssöket messzire elvágja. Így értettem. : D
2022. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ha megkérdezném azt a választ kapnám, hogy ne vigyek semmit :D
2022. jún. 2. 10:37
 7/10 A kérdező kommentje:

Svájcban élten egyébként, meg van mindenük..

De üres kézzel nem szeretnék menni 😊

2022. jún. 2. 10:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen a lányom labdarajongó volt, nem volt elég a világ összes labdája sem neki :D A könyveket szerette lapozgatni, de még mindig abban a korban volt, hogy inkább rágcsálta és tépte a lapokat, szóval emiatt nem annyira szerettem neki azokat adni, bár amúgy szerintem is jó ötlet az ilyesmi ajándékba. Szerintem ha megkérdezed, hogy "szülinapja alkalmából" mit vigyél neki, akkor nem lehet azt mondani, hogy semmit, elvégre hát az az ünnepelté, na :D Függetlenül attól, hogy mikor van ténylegesen a szülinapja.
2022. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha ezt válaszolnák, akkor mondd, hogy így is, úgy is viszel valamit, szóval jobban jár mindenki, ha valamit mondanak. : D (5-ös)
2022. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom is nagy labdás volt egy évesen, mindenféle méretű, színű labda jöhetett, nem tudott velük betelni. 😅

Nagyon szerette még a zenélős játékokat is.

2022. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!