Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen hízik a babám.?!

Nehezen hízik a babám.?!

Figyelt kérdés
2honapos a kislányom.4150grammal született 3860grammal hoztam haza. Sajnos 100% tápszeres. 100ml hajlandó csak megenni. Hasfajos és refluxos is sajnos. Nagyon keveset bukik. Most jelenleg 4700gramm. Eddig a védőnő és a házi orvos sem találta indokoltnak a gasztroenterológiai vizsgálatot.De én ma kértem neki beutalot. Hasi ultrahang is megvolt nem találtak eltérést. Nagyon nagyon aggódom. Esetleg más is járt már így?
2022. júl. 18. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos szerint nem indokolt, akkor te miért intézkedsz? Miért akarsz mindenáron valami betegséget ráhúzni?
2022. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj időt magatoknak, inkább próbáljatok ki másféle tápszert, gyakoribb etetést, stb. Nem hiszem, hogy azonnal betegségre kell gyanakodni. Refluxa és "hasfájása" a legtöbb babának van, az pedig tök jó, ha keveset bukik. Az is tök jó, hogy az orvos és a védőnő is hagy időt nektek, nem kerget azonnal az őrületbe, mert nincs meg a nagykönyvi gyarapodás.
2022. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem indokolt a vizsgálat,egyrészt, hogy anyuka megnyugodjon, és a másik hogy ha van esetleg probléma kiderüljön


Kislányom 10 hetes lesz holnap

3 kg született,most 4900 gramm

Hasfájós,extrém módon székrekedéses,mint a beton,olyan a kakája,gudicsokba jött ki

Semmi nem segített,még a szirup sem

Nem hizott,sőt étvágytalan volt,doki legyintett ránk,még tápszer cserét sem akart...ez ment 3 hétig,milumil komfortot evett

Majd az asztalra csaptam,hogy utaljon be a kórházba

Milyen érdekes,a kórházban megértették amit mondok, egyből vitték a babám uh,látták hogy a kaki bele van sülve..beöntést adtak,egyből tápszer csere

Beba ha sensiduot kap,ami refluxra is jó

Azóta minden ok,és hizik,van kaka is 2 naponta

Főorvos úr megadta a számát,keressem ha van problémánk

Ti is kérjetek másik tápszert,ezt javaslom

2022. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hármas nálad indokolt volt, hiszen székrekedéses, kemény kakis baba volt. Tápszert önszorgalomból is lehet váltani, a mi dokink kb. pont tojik rá. Kb. azt írja fel, aki éppen jobban támogatja. Gyógyszertárban segítenek.
2022. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!