Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós fiam kb 1 hete kezdett...

15 hós fiam kb 1 hete kezdett el járni.!?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ez normális e, más babák csinálnak e ilyet. Nos, eddig is nagyon kis akaratos kisfiú volt, de mióta elindult, mintha teljesen megváltozott volna. Agresszív, ha valamit nem adok oda, akkor harap, csíp, karmol, üt. Ha valamit játszik épp és nem úgy sikerül ahogy tervezte, (mondjuk a labda kisesik a kezéből :D ) akkor még a padlót is harapná, ha tudná. Nehezen alszik el, nagyon hisztis lett. A babakocsiba egyáltalán nem marad, a boltba úgy indultunk el, hogy 1 órát sírt benne, nem vettem ki, mert a derekem nagyon fáj, ja és persze vannak napszakok, amikor semmi nem jó, CSAK az ölembe lenne. A pelenkázásról nem is beszélek, az kb egy harc vele. Próbálom nyugtatni, de szerintem több mint a fél napot végigsírja. Már nem tudtam hirtelen mit mondani, mikor hisztizett, azt mondtam hangosabban sírj, mert nem hallom :D Ezt is kifogja nőni, igaz? :/

2022. júl. 19. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Nem biztos.
2022. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Nem gondolom, hogy a járás miatt ilyen. Inkább a dackorszak előszele.

Nálunk is így volt, hogy betöltötte a 15 hónapot és kicserélték a gyereket. Addig is nehéz természete volt de mostanra hihetetlen méreteket ölt. Pelenkázni az eddigi 17hónapja során talán 10x tudtam nyugodtan, amúgy végigordítja. Én is hisztia voltam, volt kitől örökölni de azért erre nem számítottam. Egyszer kinövik csak bírjuk idegekkel addig.

2022. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a járás miatt van. Ez egy ilyen korszak mindenkinek. Rájönnek, hogy van akaratuk és nem minden aszerint működik. Nálunk kb 1 évsen kezdődtek ezek a hisztik, de 15 hónapos korára már sokkal rosszabbak lettek. 15 hósan kezdte földhöz vágni magát és rúgkapálni. 🥴 Nekünk az a taktika, hogy nem engedünk neki. Vannak szabályaink, amiket minden közülmények között betartunk. Akkor picit jobb a helyzet. Persze így is hisztizik, de nem annyira. Idővel elfogadja. Ha nagyon durva, felveszem, megnyugtatom valahogy, elterelem a figyelmét, de amit nem szabad, abból nem engedek. De van, hogy fél perc nyavalygás után magától elfelejti és játszik tovább. Szerintem kinőni csak akkor növi ki, ha nagyon következetes vagy vele.
2022. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!