Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfelejtettem a Vigantolt!...

Elfelejtettem a Vigantolt! Így kevésbé erősödnek a csontjai?

Figyelt kérdés

6 és fél hónapos a kisfiam és bevallom szégyellem magam, mert teljesen kiment a fejemből, hogy kéne neki adnom a Vigantolt! :-( Egyik ismerősömmel beszélgettem, mondta, hogy a kisfia már ül (kisebb pici, mint az enyém és már a foga is kijött), és kapja a Vigantolt. Akkor jutott eszembe, hogy nekem ez teljesen kiment a fejemből. A védőnöm is ráadásul olyan, hogy szarik az egészre, dokinál meg eddig hála Isten nem voltunk sokszor, tehát ott se kérdezték, hogy adom neki.

Lehet valami köze a fogaknak, az ülésnek...stb. a Vigantolhoz?


2010. szept. 22. 05:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje nem adod?
2010. szept. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne az orvost megkérdezni. Lehet, hogy javasolni fog egy D-vitamin injekciót.
2010. szept. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok orszagban nem is adnak semmilyen plusz vitamint. Megis ugyanolyanok a gyerekek...itt az USA-ban semmilyen vitamint nem adnak a szulok kulon az ujszulotteknek. Picit tul van ez dramatizalva Mo-n, mint eleg sok mas is az egeszsegugyben.
2010. szept. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Húúúú...hát 4 hónapja biztos nem...:-/
2010. szept. 22. 06:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel nyár volr, napos órák száma jelentős és elég napi fél óra napsütés a kis buksijuknak a megfelelő d-vitamin előállításához. Valamint, nem tudom, hogy tápszeres e, de a tápszerben is van bőven d vitamin, valamint tejpépben. Semmi gond vele. ezt csak elővigyázatosságból ajánlott adni. Én nyáron nem is adtam a kislányomnak, hisz majd egész nap kint voltunk. Az ülés és a fogak gyerekenként válltoznak. Ne aggódj! Kezd el neki adni és ennyi...
2010. szept. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 06.48-hoz . Nekünk a dokinéni mondta , hogy nyáron nem kell adni neki a cseppet úgyhogy most szeptembertől kezdtük újra. Én is kicsit feledékeny vagyok ezért egy lapra felírtam, hogy D-vitamin rátettem a szekrényre így mindig eszembe jut ha ránézek! Biztos,hogy ezért majd kapsz itt jócskán negatív választ !!!
2010. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a nagyobbik fiamnak folyamatosan adtam és 10 hónaposan jött ki az első foga!Most 28 hós és most tartunk a 14.fognál.A picinél én is többször elfelejtettem,de szerencsére nyár volt így sokat voltunk a napon!Szerintem semmi baja nem lesz!
2010. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most míg nyár volt ez annyira nem gond, de így ősszel már írasd ki neki és add.

20 hónapos kisfiú anyukája

2010. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, most megnyugodtam! :-) Köszi a válaszokat! Aki meg úgy válaszol, azt elengedem a fülem mellett...:-)
2010. szept. 22. 08:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én adom rendszeresen és még sem jött ki még egy foga sem, pedig 7 hónapos. Szerintem ne nyugtalankodj, de most azért már kezd el adni, hogy beköszönt a rossz idő....:-(
2010. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!