Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan gyesen lévő...

Van itt olyan gyesen lévő kismama, aki kapott papírt arról, hogy végez e munkát gyes mellett? Április 11-ig kellett visszaküldeni. Én elfelejtettem, de csak ma adtam fel, most nem kapok gyest?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy aki nem küldi be április 11-ig attól elveszik a gyest. Csak én küldtem be később? Valaki hasonló helyzetben?És konkrétan ha be is telefonált a késés miatt mit mondtak?
2011. ápr. 22. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemrég volt hasonló kérdés.

Ott is leírtam, hogy én meg sem kaptam, mert ami cím be van jelentve az államkincstárnál, onnan már elköltöztünk. Így tegnap voltam bent, ott írtam kézzel egy nyilatkozatot, és elég volt. Nem mondták, hogy emiatt nem kapok...

2011. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted kapok én május 2-án?Bocs, ha butának tűnök, de mi nagyon szegények vagyunk és szinte egy gyesből élünk.
2011. ápr. 22. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
szia,én most olvastam a kérdésed,és ha nem olvasom,totál elfelejtem...tehát én még mindig nem küldtem vissza,most kerestem meg és húzgáltam alá,és kedden adom fel.Remélem nem szüntetik meg.
2011. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kapsz, vagyis reméljük. Mire a többit feldolgozzák, beér a tiéd is. Volt olyan (legalábbis itt olvastam), hogy 11.-e volt a beküldési határidő, és utána kapták kézhez a levelet, 12.-én, 13.-án.
2011. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is az utolsó pillanatba kapcsoltam,mert azt hittem,úgy emlékeztem,hogy hónap végéig lehet beküldeni.Feladtam elsőbbségivel,így remélem pont odaért 11-re.

Hát elég későn adtad fel,mert most jönnek az ünnepek így csak talán kedden kapják meg .

2011. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Amore ***** válasza:
2011. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!