Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be kell adjam a konakiont?

Be kell adjam a konakiont?

Figyelt kérdés
Babam holnap lesz 2 hetes, napi 2x-3x kap anyatejet. Amugy tapszert kap. Ilyenkor is be kell adjam a konakiont?
2022. júl. 23. 23:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as

Én még jól emlékszem,hogy gyerek koromban az egész családot beoltották mert anyu TBC-s lett.Lehet nem járványszerűen jön de fertőző.

Kedves kérdező.Nekem nem kellett adni a konakiont.Anyatejet és tápszert is kapott. De nekem a doki mondta,hogy nem kell. Szerintem kérdezz rá a gyerek orvosra.

2022. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha tápszert kap, akkor elvileg nem kell a konakion, de az a biztos ha megkérdezed az orvost.
2022. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%

9-es: ezelött HARMINC évevel HOL VOLT 8-10 gyerek? (Akoriban már a legtöbb családban 1-2, néha 3 gyerek volt az átlag) Amire te utalnán, az ezelött 100-150 évvel volt, nem most!


Másrészt vagy a magyarországi magyarok selejtesek, vagy máshol sokkal jobb a gyerekek genetikája, mert érdekes módon NY-EU-ban nem halnak bele a konakion-hiánya sem!

2022. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Inkább a védőnőt vagy orvost kérdezd meg.
2022. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!