Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam be a babámnak a...

Hogy adjam be a babámnak a konakion ampullát ha nem hajlandó cumisüvegből inni?

Figyelt kérdés
már próbáltam pohárból is de a fele mellé ment.csak a cicit fogadja el.
2008. nov. 11. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi kiskanálba tesszük (teás) és kis anyatejet ráöntünk és úgy adjuk be :) úgy elfogadja, bár néha kicsit köhög mert még a kanalat nem tudja 'kezelni', de a lényeg, hogy a vitamin bent van :)
2008. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskanállal. De jobb több részletben, mert biztos valami fura íze lehet, az én fiam még meg is borzongott tőle. Ha kisebb adagban próbálod, nagyobb az esély, hogy több jut a gyerkőcbe. A Vigantol cseppeket is kanállal adom neki, mostanában már nyitja a száját, ha meglátja a kanalát.
2008. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Én is kiskanálból adtam, anyatejjel..

2008. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom köszi.
2008. nov. 11. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod pici fecskendőbe felszívni,és lassan benyomod a kis szájába,teával/tejjel keverve!
2008. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig kisakanálból adtam neki, pici vízzel. De se előtte, se utána nem evett, nem ivott nem szopott fél órával, mert kihányta. Javaslom neked is, inkább mint hogy szenvedjen, mert utána üvöltött nagyon sokáig, fájt tőle a pocija. Próbáltam szopi közben is, mindenhogy, de kijött belőle. Nálunk ez vált be.
2008. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ÉN is kis kanálból adtam neki!

Amúgy borzasztó az ize keserű mint az epe és napraforgó olaj ízű!Nagyon sajnáltam miatta mert neki is rettenetesen fájt a pocija töle!Üdv

2008. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!