Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Konakiont milyen időközönkén...

A Konakiont milyen időközönként adjam?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, mert a gyerekorvos azt mondta, hogy hetente 1x, a betegtájékoztatón viszont az van, hogy havonta 1x. Ti hogy adjátok?
2008. okt. 25. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk a szülés után mikor haza mentünk rá két hétre kellett egyet adni és utána pedig havonta egyszer. 6 hós kislány anyukája
2008. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Az első dobozt hetente 1X kell adni. Utána meg csak havonta 1X.
2008. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö válasz helyes, de egyébként minden orvos másképp mondja.
2008. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha tápszeres a pici nem is kell neki adni mert a tápszerben megtalálható. Ezt nekem a védőnöm mondta...
2008. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azt mondták, hogy a 2. héttől kezdve hetente egy ampulla, amíg 2 dodozzal el nem fogy, ha anyatejes. 3 éve is így kellett adnom az elsőnek.
2008. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most változott meg az adagolás. Eddig hetente kellett adni, most már elég havonta. A Kismama magazinban is benne van.
2008. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 26. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

A mi gyerekorvosunk is azt mondta, mint az utolsó válaszadó. A legújabb trend szerint havonta egyszer kell adni, de azt is csak addig, míg kizárólag anyatejet eszik. Amint már elkezd kóstolgatni, nem kell adni neki.

Zita (27 hetes baba anyukája)

2008. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!