Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond, hogy ma ilyen sokat...

Nem gond, hogy ma ilyen sokat alszik?

Figyelt kérdés

2 hónapos kisbabám ma rengeteget alszik, pedig mostanában inkább épp,hogy sokat volt fent.

Ma evett éjjel 1kor, majd hajnal 4kor újra kért enni, utána nem tudott visszaaludni, és fent volt kb fél 8ig. Ezután napközben kb 3-4 óránként kelt enni, de csak ennyit volt fent,hogy pelus és evés. Este fél 6tól volt egy 1 órás időtartam,amikor fent volt, jól érezte magát a játszószőnyegen.

Jelenleg este fél 7 óta alszik, és nem úgy tűnik,mint aki fel akar kelni, pedig mindig kel 3-4 óránként enni.

Kicsit aggódom, mert sajnos 28 fok van a lakásban, pedig ment a klíma is, és félek,hogy ettől a melegtől van baja.

Vagy egyáltalán baj,hogy ennyit szundikál? Ilyen melegben nem kellene ennie? Tudom, hogy nem keltegetünk egy nem besárgult babát, de ez a borzasztó meleg elbizonytalanít, hogy jó -e így neki.

Amikor fent volt nem tűnt betegnek. A játszószőnyegen is kifejezetten élénk volt és pörgött.


2022. júl. 25. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi, ha éhes-szomjas lesz, fel fog kelni... olyanról még sose hallottam, hogy egy baba kiszárad mert többet alszik mint mi anyukák "várnánk" tőle :)
2022. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lesz ilyen alvás, hogy ott izgulsz h mi van már ahelyett h élveznéd a plusz szabad órákat, nem is egy 🤭
2022. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ekkora babánál ez ilyen. Van hogy egésznap alszik, aztán meg lesz, hogy egésznap nem alszik. :) Ne aggódj, teljesen normális, hogy ilyenkor ez még így megy.

Az, hogy ébresztgeted-e, rád van bízva. Én úgy gondolom, illetve azt az elvet követtem, hogy szólni fog, ha gondja van. Ne takard be nagyon vastagon, öltöztesd lengén és kész, neki azért nem olyan nagyon meleg még az a 28 fok, ha nincs bebugyolálva.

2022. júl. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!