Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti gyereketek sokat alszik...

Ti gyereketek sokat alszik ebben az időben? Az enyém egész nap. Ez gond lehet?

Figyelt kérdés

11 hónapos a fiunk, mindig is nagyon jó alvó volt gyakorlatilag újszülött kora óta.

Éjjel alszik 10-11 órát, ez 8 hónapja így van fix idők között. Napközben pedig aludt 6-7 órát és csökkent hónapról hónapra.

Szépen lassan leszokott a napközbeni 4x1,5 alvásról kb. 9 hós korára már csak 2x1 órát aludt, reggeli és ebéd után.


Most viszont egy hete beteg volt, meggyógyult és 3 napja gyakorlatilag egész nap alszik.

Ma is összeszámoltam, eddig aludt éjjel 12 órát és napközben 1+1+2+már megint alszik...


A gyerekorvosnál kétszer voltunk egy héten belül, egyszer a lázzal, aztán a kiütéssekkel (3 napos láz) most menjünk a 3napja tartó álomkórral is? Vagy ez meg már a nyomott idő miatt lehet? Kell aggódnom, vagy várjam ki, hogy alakul?



2015. febr. 24. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet az időtől, én is nagyon nyomott vagyok. Figyeld, ha pár nap múlva sem lesz élénkebb, hívd fel a dokit.
2015. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a vírus legyengítette. Kisfiamnak hányós hasmenős volt, ő is elég sokat aludt utána még néhány napig, pedig rá nem jellemző.
2015. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtok!


Mit lehet neki adni roborálásra? Magas láza volt nagyon, de nem nyomta az ágyat még betegen sem ennyit.

Kap C és D vitamint, gyümölcsöt, joghurtot és persze rendes ebédet + folyadékot, narancsleves teát, vizet.

Van még valami, ami jó betegség utáni vitaminpótlásra és ilyen korban adható?

2015. febr. 24. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell más. A túl sok mesterséges vitamin visszaüthet, a szervezet jobban üríti a készleteket, ha állandóan magas szinten van bejuttatva.


A D és C vitamin elég neki, ha jobban lesz, a C vitamint teljesen el lehet hagyni (ha amúgy étellel elegendő mennyiséget tud bevinni).

2015. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De jó neked a fiam 10 hónapos 21-6ig, 7ig alszik napközben 3x 30 percet....borzalmas :-)
2015. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is tobbet alszik sokkal. Azt hittem beteg, de semmi baja. Szerintem az ido miatt ilyenek.
2015. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!