Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16honapos a babám. Nagyon jó...

16honapos a babám. Nagyon jó evő volt már ette a mi kajánkat is. De most az elmúlt időszakba semmit sem akar meg enni. Egy kicsit meg van fázva, de nem hiszem hogy attól van. Fogacska meg most nem jönn neki. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy mßegis foga jpn, csak még nem látszik.

De az is lehet, hogy megunta, amit kap szeretne több félét enni - és nem több napig ugyanazt. Nekem mindegyik gyerekem minden nap a mi kajánkból kapott, amire kedve volt belöle.

Nem tudom, hogy hogyan zajlik az etetés, de ebbben a korban már szeretnek egyedül enni, természetesen kézzel, mert máshogy még nem tudnak. Ha lehet, hagyd, akkor is, ha disznóolat csinál maga körül, pár hónap múlva megtanul kanállal is enni, viszont ha most nem engeded kisérletezni, akkor késöbb sokkal több probléma lesz belöle.


négy gyerekes anya

2010. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, a megfázástól simán lehet! meg foga is lehet! ttól hogy nem látod, neki már érzékeny lehet az ínye! türelem, kínálgasd, ha nem kell neki, ne erőltesd. éhen halni nem fog. igyon sokat. esetleg ne csak vizet, teát, hanem ivójoghurtot, ilyesmit.

21 hónapos kislány édesanyja

2010. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Lehet,hogy igazatok van.máskor mikor jött a foga akkor sem evet valami jól de ahogy kint van a fogacska utánna megint jól evet.csak most fura hogy ez már kb.3hete igy megy.amúgy meg változatossan főzők és hagyom is egyedül enni,ha már azt látom több étel van a földön akkor már én etetem ha elfogadja.
2010. szept. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!