Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos baba nem mutogat...

11 hónapos baba nem mutogat és nem tapsol. Meddig nem baj hogy nem csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Te tapsolsz és mutogatsz?

Utánzás. Mást nem utánoz?

2022. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De tapsolok neki és mutogatok is.
2022. júl. 27. 07:55
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

A tapsolas nem számít mérföldkőnek. mást utanoz? Pl kopogtatast az asztalon, csip-csip csókat, arckifejezest?

Mutogatast 18 hónapos korig normalis elkezdeniuk. Ha te mutatsz, oda néz, ahová mutatsz?

2022. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
9-14 hónapos korban kezdődik, és 18 hónapos korig nem kell kóros dologra gondolni. Nem nagy, de mérföldkő.
2022. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Még nem kell ennyi idősen tapsolni és mutogatni. Mindkét gyerekem bőven elmúlt egy éves, mire csinálták.
2022. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Magától tenyérrel ütögeti az asztalt de ezt nem tőlünk látta szerintem. Ha mutatok valamerre nem arra néz először hanem magát az ujjamat és néha tovább néz a mutatott dolog felé de ez ritka
2022. júl. 27. 15:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Arc kifejezés meg csak annyi hogy ha rámosolygunk vissza mosolyog ránk
2022. júl. 27. 15:02
 8/11 anonim válasza:

Nem vagyok gyermek klinikus. De egyetértek 14 hónapig nem baj.A leírások alapján, a környezeti, szociális reaktivitása jó, figyel rátok.

A tárgykövetés ilyenkor még nem fontos, a normálistól nem eltérő, ha nincs.

A természetes dobolás jó ritmusérzéket mutató.

Szóval a legfontosabb tanácsom: nyugalom. A gyerek erősen érzékeli, ha feszült vagy, és figyel rád, igyekszik megérteni téged.

2022. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom itt vagy e mèg , megkerdezhetem, hogy utana mi hogy alakult veletek? Aggodok en is sokszor. Koszonom, remelem jol vagytok
2023. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mióta pontosan de már jó ideje mutogat meg integet. Ha olyan kedve van sziával köszön. De a beszéde kb ennyi. Minden állatra azt mondja h cica. Meg nagyon sokat beszél baba nyelven. Októberben kezdi a bolcsit. Ott várok nagy ugrást a beszedjeben
2023. szept. 20. 04:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!