Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elneveznéd a gyereked a...

Elneveznéd a gyereked a feleséged halott nővéréről?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik az ötlet, nem szeretném úgy hívni a kicsit, de ő azt a nevet szeretné. Szeptemberben már szülni fog, de még nincs más nevünk/nem jutottunk dűlőre.

2022. júl. 31. 15:56
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Leendő nagyszülők mit szólnak ehhez a feleséged oldaláról? Ők is támogatják, egyáltalán tudnak róla?

Szerintem nincs rendben úgy elnevezni valakit, hogy az egyik szülőnek nem tetszik a név, és a nagyszülőknek még fájhat is ez a névadás. Értem, hogy a feleségednek ez nagyon fontos, de legalább minimum kompromisszumra hajlandónak kellene lennie.

2022. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
68%
Természetesen igen. A FEleségem, akit szeretek, elvettem, jóban-rosszban mellette állok levesztett egy hozzá közel álló személyt, és így szeretne tisztelegni előtte. De inkább ne is így nézd, hanem hogy milyen az a név? Ha tetszik, akkor hamar a lányod fog eszedbe jutni róla, nem pedig az, akié korábban volt.
2022. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
42# Leírta, hogy neki nem tetszik az a név.
2022. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
34%
#43 azt írta le, hogy az ötlet nem tetszik neki, hogy a felesége halott testvéréről nevezzék el. Arról nem írt, hogy attól elvonatkoztatva hogyan viszonyul a névhez...
2022. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
44# De, a válaszok közt leírta.
2022. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!