Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiam teljesen...

5 hónapos kisfiam teljesen megfordult, éjszaka ébren van, nappal pedig alszik. Hogyan tudnám vissza csinálni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete ez van,próbáltam már nappal felébreszteni,de akkor olyan szinten hisztis,hogy nem lehet vele bírni.De éjjel nem sír,hanem játszik,gügyög,nevetgél,mindent csinál,csak nem alszik el 2-3 óránál előbb.
2008. dec. 21. 10:45
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ismerős a helyzet!

Javasolnék egy remek könyvet, a címe: Aludj jól gyermekem.

A szerző nevét sajnos már nem tudom. Nekem bevált, remélem hasznos lesz neked is. Szerintem könyvtárban biztos megvan.

2009. ápr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy elég drasztikus módszert javasolok de tudom hogy beválik. Ne hagyd aludni sokat és este 10-ig ne hagyd aludni. Akkor át fog szokni újra az éjszakai alvásra. Nekem bevált.

2009. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nappal ne hagyd egyfolytában 3 óránál tovább aludni. Hisztis lesz 1-2 napig, utána viszont visszaáll a rend. Kitartás.

2009. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!