Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros pöttyök a baba oldalán...

Piros pöttyök a baba oldalán lehet az ótvar előjele?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt vettem észre a kisfiam (1,5 eves) oldalán, a jobb felkar alatt néhány piros pöttyöt (6-7db). Kb 2mm átmérőjűek, kicsit keményebb, mint egy hólyag. Nem hiszem, hogy viszket, mert nem vakarózik. Jobb combján a pelenka gumivonala alatt is van 3, kívül. Anyu szerint csak a meleg, hogy lehet többet alszik azon az oldalán és beizzad. Mostanában mindenhol ótvarral kapcsolatos posztokat olvasok, és hát első baba, rémeket látok, pedig eddig nem voltam egy paramami. Gondoltam arra is, hogy valamilyen csípés, de nem vakarja. Csütörtökön jön a védőnőnk látogatóba, ha nem muszáj nem hívnék addig dokit.

2022. aug. 1. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meleg kiütés lesz valószínűleg. Képet tudsz feltenni róla?
2022. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Képet holnap tudok már csak csinálni, mert apa próbál altatni
2022. aug. 1. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Okes :)
2022. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

Combját sikerült, az oldala ugyan ilyen, csak több

2022. aug. 1. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez melegkiütés! Honnan vetted ezt az ótvar dolgot? 🤣
2022. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak volt ótvara, de az egy összefüggő kiütés telep volt... Ne aggódj :)

Ja és csak a harmadik orvos tudta megállapítani.

2022. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Onnan vettem, hogy mindenhol azt olvasom, hogy ilyen pattanás szerű pöttyökkel kezdődik. És ez nem igazán hasonlít arra, mikor kicsapja a meleg, olyankor nagyon apró pöttyei vannak és sokkal de sokkal több, mint a 3 napos láz után. De remélem tényleg csak a meleg lesz 😅 köszönöm szépen :)
2022. aug. 2. 07:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez melegkiutes nyugi :)

Ha beirod a keresőbe is Hogy melegkiutes akkor látni fogod hogy ugyanolyanok a pöttyök.

1# és 3#voltam.

2022. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🤗
2022. aug. 2. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!