Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Abc design 3tec vagy espiro...

Abc design 3tec vagy espiro vector 4air? Miért?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 22. 22:20
 1/7 A kérdező kommentje:
2010. szept. 22. 22:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a második. Úgy tűnik, több dolog van hozzá alapból, rugalmasabb, "többet tud", mint az első. Én a másodikat választanám.
2010. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az árat és a tartozékokat ne vegyük figyelembe.

Csak a kocsikat.

Köszi

2010. szept. 23. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is az Abc és az Espiro között hezitáltunk, csak mi inkább az Abc Astro-t (most Mamba) néztük, mert a 3tec nagyon nehéz szerintem. Az Espirora azt írta nekem valaki, hogy hamar tönkrementek a kerekei, és színben nekem egyik sem tetszett nagyon. Az Abc már az elején is jobban tetszett, stabilabbnak tűnt, és sikerült kifognunk egyet jó áron, ezért ezt vettük meg. Javaslom, hogy nézz körül az ebay-en, mert mi 45 ezerért vettük (új!!!) a babakocsit szállítási költséggel együtt. A hordozót is külföldről rendeltük.

Én is nézegettem azt az oldalt, amit belinkeltél és jó akciók vannak, de vannak ettől még jobbak is!

2010. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy teljesen elégedett vagyok a babakocsival. Ami néha rossz, hogy szélesek a kerekei és van, ahol nem lehet vele elférni, de más bajom nincs vele. És imádom a nagy kosarát, pedig azt gondoltam, hogy én azt ugyse fogom használni.

2010. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ABC minden szempontból.

Én is Esprio vectort akartam venni de lebeszélt a bababoltos ismerős. Így nem vettük meg. Graco Trekkot vettem inkább, de a 3tec-et is néztem, csak aztán az meg a férjemnek nem tetszett :)

De az ABC sokkal jobb.

2010. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A barátnőméknek ABC volt 7 hónap után eladták, mert nagy batár és nem tudták kihasználni.

Nincs hozzá hordozó ennyi pénzért, röhej. Annyit nem ér mint az ára.

2010. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!