Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chicco Trio S3 és Espiro...

Chicco Trio S3 és Espiro Vector Air 3:1 babakocsi? Tapasztalatok, vélemények? Előny, hátrány?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár nekünk egyik sem volt, de én a Chicco-t választanám. Nekünk hasonló "működésű" babakocsink volt (Peg Perego Pliko P3), és nagyon szerettem (kb. annyi a különbség köztük, hogy a Plikonak kis bolgyókerekei vannak). Ráadásul a Chicco "nagyobb" márka, megbízhatóbb (nekünk az etetőszék és az utazóágy volt Chicco, soha nem volt velük semmi gond).

Meg nekem az Espiro kinézetre sem igazán tetszik...

2011. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Chicco Trio Tour4 van, a hintázónk és az etetőszékünk is Chicco. Magát a márkát csak ajánlani tudom. Nekem a 4 kerekű változatot könnyebb volt mozgatni, meg stabilabb érzésem volt azért nem S3-at vettünk, de kinek a pap...

Ahogy néztem ugyanazt tudja mint ez az Espiro. Mindkettő jó választásnak tűnik.

2011. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A peg prego tetszett először nekünk is aztán amiatt vetettük el mert két kezes a tolókar.. és úgy olvastam róla hogy nem valami praktikus.

És már annyira nem is tetszik.


Marad ez a kettő. élőben még nem próbáltam. talán úgy könnyebb lesz a döntés!

Köszi!

2011. okt. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!