Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Vector Pro babakocsival...

Espiro Vector Pro babakocsival kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]


Meddig használható a mózese, a hordozója? Könnyen csukható-e a váza, kivehetők-e könnyen a kerekei?


2011. okt. 14. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Vector Air kocsink van. A váza könnyen összecsukható, és a kerekeit is secc perc alatt ki lehet szedni. Most 5 hónapos a fiam, még elfér a mózesben, bár bundazsákban kicsit szükösen. Amit én nem szeretek, hogy kicsi a bevásárlókosara és nehéz bele ill. kipakolni. Összességében én meg vagyok elégedve a kocsival.
2011. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az air valtozat van 2010-ben vettem....en semmi jot nem tudok rola mondani.Az teny, hogy könnyü, könnyen összecsukhato, kerekei könnyen kivehetök, de a seat alteam tele van a babakocsival.A mozest ö is 4-5 honaposan kinötte(overal, pled stb), egyszerüen kicsi, lehet nyari babaknak elönyösebb.A huzatot nem lehet tul egyszerüen leszedni a mosashoz.A sport resze alvasra alkalmatlan...egnek all a laba benne, huzat leszedhetetlen.Az autos üles is kisebb, mint egy maxi cosi.Bevasarlo kosara gyakorlatilag hasznalhatalan(kicsi, roszz helyen van).Összessegeben semmit sem er ez a babakocsi, bar annak idejen engem sem tudott rol senki lebeszelni...nagyon rossz valasztas!
2011. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket. Igazából tesóbaba kocsijának kellene, mert a nagyobbik gyerkőcömnek Perego Gt3-asa van, amit imádok, de az csak sportkocsi, másrészt a kocsink csomagtartója ezzel tényleg tele van... Próbálgattam kiskerekű, ernyőkocsikat is, de valahogy nem jönnek be, ezért gondoltam erre - igazából a mózessel használnánk napi szinten, a sportrészt csak utazáskor, mert mire olyan korba ér, megörökli a tesó kocsiját.

Továbbra is várom a tapasztalatokat.

2011. okt. 17. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is 2010-es Air van. Ahogy látom, ennek a pro-nak nagyobb a bevásárló kocsija, és az első kerekek is fújhatók, nem csak a hátsók. Szerintem ennyi lehet az összes különbség a miénkhez képest. Én egyébként szeretem, mert könnyű, gyorsan összecsukható, relatív olcsó volt sok hasonló babakocsihoz képest. Egyelőre a mózest még használjuk, de hajlított lábakkal terpeszben széttárva alszik benne a babám, most 6,5 hós. Ha kinyújtja a lábait már kinőtte igazából. A sport résztől én is félek előre, mert tudom, hogy nem lehet vízszintesre hozni, tehát nem fog tudni benne aludni rendesen :(
2011. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! A hordozójával mennyire vagy, voltál elégedett? Mennyire jó egy újszülöttnek, s mennyi ideig tudjátok kb. használni?
2011. okt. 19. 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. A hordozóval nagyon elégedett vagyok, az újszülött szűkítőt használtuk talán 1-2 hónapig, aztán már anélkül használtuk és használjuk még a mai napig is. A lányom már 74 cm, tehát a lábai már túl lógnak egy kicsit, de még mindig jó. Könnyű bekötni az autóba, szeretem hogy van napellenzője! Könnyű levenni a huzatot, nemrég mostam ki. Ha nincs a kocsira erősítve akkor etetőszéknek vagy pihenőszéknek használjuk itthon, tud benne hintázni is, szereti. Ha vásárolni megyünk jókat szokott benne aludni.
2011. okt. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!