Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes vérvétel?

12 hetes vérvétel?

Figyelt kérdés

Hétvégén lépek a 12. hétbe. Védőnőm mondta jövő héten menjek el az sztk-ba 12.heti vérvételre ,és hogy a házit orvosomnak szóljak hogy a beutalók kellenének a vizsgálatokhoz. Felhívtam a házi orvosom, aki mondta hogy jövő héten szerdán menjek reggel fél 8ra a papírokért és akkor vérvétel is lesz , éh gyomorral menjek.

Ez most 2 teljesen külön vérvétel vagy azt csinálja meg a háziorvos amit az sztk-ban kellene csináltatnom?


2022. aug. 5. 06:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ő mit mond erről?
2022. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok háziorvos le tudja venni a vért és elküldeni a helyi laborba. Ha ez a helyzet, akkor mázlid van, mert legalább az sztk-ban nem kell majd sorban állnod.
2022. aug. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

De hogyhogy nem tudod ezt tőle megkérdezni? Ha akkor nem volt egyértelmű, csörögj rá rendelési időben, hogy akkor most hogyan készülj,2 lesz vagy lerendezi?

Nemsokára egy magatehetetlen kisemberrol kell gondoskodnod, az ő érdekeiért kiállnod, mi nem tudjuk a haziorvosod hogy csinálja.

2022. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! A kérdést amikor kiírtam még nem rendelt az orvosom, tegnap mikor hívtam kb 20mp alatt lerendezett mert mentőt kellett hívnia valakihez…

Gondoltam ez az oldal azért van hogy kérdezzünk, hátha valaki segítségemre lesz. Na ez nem Te voltál!Köszönöm

2022. aug. 5. 07:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha letudja venni vért akkor az az egy lesz. Van olyan rendelő ahol megoldható, hogy leveszi és beküldik a laborba. Ugyan olyan, mintha az sztk venné le, valószínűleg a labor is ugyan az, ahol nézik. De sok háziorvosnál nincs lehetőség arra, hogy levegye (nálunk pl nem vesznek vért, csak az sztk-ban).
2022. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Ez az okdal a Gyakori, Gyakori kérdések, honnan a búbánatból kellene bárkinek tudnia erre a választ?

Látod,aki segiteni próbál is csak találgat, hogy HA ez, meg HA az.

Ez olyan. Mintha megkérdezném mikor nyit a kisbolt a faluban...

Sajnálom ha támadásnak vetted, de ez is egyfajta segítségnek indult, kérdezd meg.

2022. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is van erre lehetőség, hogy a háziorvosnál levegyék a vért. Valószínűleg ugyanaz a labor fogja feldolgozni, mintha az SZTK-ba mennél.
2022. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Utána meg pislohgatsz ha hiányzik egy laborod mert "azt hittem".
2022. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk két külön vérvétel volt. Amit az sztk-ban csináltak, ott az én értékeimet nézték, vitaminok, cukor, ilyesmiket.

A genetikain megint vettek, ott más értékeket vizsgáltak.

2022. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! A háziorvosomhoz kell csak menni. A 12.hetit leveszik ők. Genetikai vérvételen már voltam, hétfőn megyek a genetikai Uh-ra. ☺️
2022. aug. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!