Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért húzódozik és nem szeret...

Miért húzódozik és nem szeret az apja ölében lenni a kisfiúnk?

Figyelt kérdés
Mikor az apukája ölbe veszi vagy le akar szállni vagy utánnam nyújtja a kezét ,de mindig nemtetszését fejezi ki. Sajnálom a férjem mert nagyon szeretné megszeretgetni de a fiúnk nem nagyon szeret nála lenni. Kost 9 hónapos.
2022. aug. 5. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
És a lányotok? Mert ha már kihangsúlyozod, hogy fiútok, akkor biztos van lányotok is.
2022. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nalunk is ez a helyzet sajnos :( teljesen tanacstalan vagyok
2022. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez komoly? 😒 Ebbe bele kötni...
2022. aug. 5. 22:42
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Fiunk. Nem fiúnk, azotok akkor lenne, ha ugyanazzal a selyemfiúval henteregnétek mindketten.

9 hónapos, a szeparációs szorongás kellős közepén van, csak anya kell neki. Ha apja jó arc, és játszik vele, majd lassan javul a helyzet.

2022. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2. Hátha van valami magyarázat...
2022. aug. 5. 22:42
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
2.5 éves a lányom, még mindig van ilyen időszaka, pedig imádja az apját... Ez sajnos ilyen.
2022. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Például mert az apja szorong a gyerektől. Vagy kiszámíthatatlan indulatokat tapasztalt már nála. A fentebb említett szeparációs szorongás is létezik 8-18 hónapos kor között, azt nem írtad, hogy korábban is ilyen volt-e a gyerek viselkedése, vagy csak az utóbbbi időben.
2022. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elnézést akkor fiunk. Már a kezdetektől fogva nem nyugszik meg az apjánál ha sír,ha felkel éjszaka de a szeme még csukva van és ő veszi ölbe nem alszik vissza csak ha én veszem ölbe és ez mindig így volt nem csak most. Szeretném ha a férhemet is szeretné mint ahogy engem is.
2022. aug. 5. 22:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Az apja nagyon szereti és öleli, puszilja amikor csak tudja, játszik vele, jön velünk sétálni. Mikor terhes lettem nagyon boldog volt, és sokszor simogatta a hasamat és beszélt hozzá.
2022. aug. 5. 22:48
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Mindig te leszel neki az első, ezt el kell fogadnotok. Legalábbis amíg ilyen pici. Aztán később változhat.
2022. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!