Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért húzódozik mindenki ha...

Miért húzódozik mindenki ha nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
Amikor minden rendben van akkor így szeretnék úgy szeretnek meg stb de ha rosszabb periódosum van akkor mindenki lepattint mondván hogy ők nem tudnak segíteni csak annyit hogy menjek kórházba vagy a sürgősségire. Egy két kivétellel ezt tapasztalom az emberekkel. Közben meg rosszul érzem magam..
2022. jún. 21. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a problémád konkrétan? Szervi vagy pszichés?
2022. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pszichés, úgy érzem nincs akiben meg tudnék bízni, úgy érzem üldöznek, hogy ki akarnak szúrni velem és mindig pánikolok, izzadok, stb
2022. jún. 21. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
De jársz terápiára, szedsz gyógyszert?
2022. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Figyelj, sajnálom de elmondom: Mi halandók nem tudunk mit kezdeni egy szófosó, letaglózó, rohadt unalmas ömlengéssel úgy random tálalva pl. egy nehéz nap után és mellé a szűkölő pánikrohammal. Ehhez valóban orvos kell olyankor! Olyan állapotban is lehetsz tudatodon kívül, hogy vagy már-már félelmetes vagy rohadt idegesítő, ezért koptatnak le! Majd mivel amúgy tök jó fej vagy és nem valami suttyó, buta így újra szívesen látnak!
2022. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

#4

Jó nagy bunkó vagy. Miért kell mást így megbántani? Kívánom, hogy tapasztald meg a depressziót és egyéb féle mentális betegségeket, te patkány.

2022. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
5. Semmi bántót nem írtam. Tetszik-nem tetszik, nem köteles a többi ember ingyen pszichológust játszani, mert az drága meg jajj nekem nincs olyanra szükségem. 10/9-en pl. a pánikroham és a szívroham közti különbséget se tudják, nemhogy beleélve hallgatni más bajait akkor és addig, amíg az neki tetszik. 15 óra szellemi vagy fizikai munka és magánélet után nem vágyik az ember más bajaira, ezért illedelmesen hazudik és lelép. Vagy van a másik véglet, mikor szívódik oda a kedves beteg üvöltözve, mert neki joga van hozzá és márpedig te hallgassad. Ki kíváncsi arra?? Persze, hogy lelépnek. Van elég bajom nekem is pl., én sem tudnék ott maradni egy skizofrénnel vagy mániás depresszióssal kávézgatni.
2022. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Hát elég nyersen fogalmazott, az tény, de az is tény, hogy egy folyton nyavalygó beteg nagy teher tud lenni, ezt én is megtapasztaltam. A családtagok egyszer-kétszer-háromszor végig hallgatják, gyakran a segítségüket is felajánlják (elkísérlek az orvoshoz), de ez nem szokott eredményre vezetni. Ha a beteg nem akarja a szaksegítséget elfogadni, csak panaszkodni, az bizony sok lesz egy idő után.
2022. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Lehet, hogy karcos volt a fogalmazás, de alapjában véve igaza van.


Nekü nk is van a családban ilyen ember... Nulla betegségtudata van, nem hajlandó szedni a gyógyszereket, viszont energiavámpírként tapad a rokonokrka. Nem sokan bírják...

2022. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De én szedek gyógyszert és beszélgetek néha pszichológussal is
2022. jún. 21. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Pánikrohamtól kezdve a szorongáson át PTSD-m van, de soha, senki nem mondta, hogy ömlengős, negatív, lehúzó, meg egyéb ilyen marha jelzős lennék, sőt. Sírni pl. még temetésen se. Jó lenne leállni ezekkel az ostoba sztereotípiákkal, nem minden beteg betegségtudat nélküli, lehúzó, negatív alak! Aki ilyen, az sem sokszor a betegsége miatt az, hanem van, aki alapból negatív minden irányba.
2022. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!