Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tejterméktől lett ekcémás...

Ha tejterméktől lett ekcémás 10 hónapos fiam, hány nap után múlik el neki?

Figyelt kérdés
Szombaton adtam neki "tészta paradicsommal és cukkinivel", ebben volt tejpor.Azelőtt 11 nappal kapott halas tejszínes bébiételt. Fogalmam sincs, melyiktől jöhetett ki az ekcéma az orra körül. De nem is halványodik. lehet, hogy a bébiételben lévő tészta lesz a ludas? Mert azt többször is evett azóta. Sajnos férjem is, lányom is ekcémásak, ezért kezdtük csak most a tejterméket...
2010. szept. 23. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam a paradicsomtól lett ekcémás. Most kezdtük el neki adni, már nem jön ki neki, de az elmúlt 10 hónapban semmit nem kapott, ami paradicsomos.

A halas bébiétel nem valószínű, túl rég kapta, hogy most okozzon tünetet.

A másik lehet a gond, abban meg akármi, tojás, tejszín, paradicsom:(

Ezekből adj neki egy keveset, hogy ki tudd szűrni, melyik okozta, de sanszos, hogy nem a tejtermék, mert akkor a tejszínre vígan kijött volna.

Inkább a tojás vagy a paradicsom.

2010. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. A bébiételben nincs tojás, úh. marad a paradicsom. De most olvastam itt egy hozzászólást, hogy a hipp bébitea okozott ekcémát.

Almás-citromfüveset adtam neki, meg Gyümölcsteát, amiben hibiszkusz van, csipkebogyó, citrom, narancs.

???????

2010. szept. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!