Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illatmentes bugyipelenka?

Illatmentes bugyipelenka?

Figyelt kérdés
Sajnos a gyártók nem írják rá a pelenkákra nyíltan, hogy illatosított-e vagy sem. Vettem egy Pampers-t úgy, hogy oda-vissza ötször átolvastam minden információt, megnéztem minden jelölést rajta, még az összetevők közt sem szerepelt parfüm, de ahogy kinyitottam a csomagot, erőteljes illatfelhő csapott fel. Sajnos az ilyen illatosított cuccokat akkor sem tudjuk használni, ha nem allergizáló illatokról van szó. Tehát tényleg olyan pelenka kellene, aminek nincs, vagy észrevehetetlen az illata. 9+ kilós babának. Tapasztalatokat szeretnék kérni, milyen terméket válasszak. Drogériás is érdekel, kiegészítő pelenkának kellene, utazás, strand, ahol megkönnyíti a a pelenkacserét.

2022. aug. 8. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A pampers "balzsamos", ott az illatanyag.

Egyébként libero. Abban nincs.

2022. aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én simán csak nem bírom az illatosított szagokat, Liberot használtunk.
2022. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
35%

"Sajnos az ilyen illatosított cuccokat akkor sem tudjuk használni, ha nem allergizáló illatokról van szó"


Mert, ha nem okoz allergiát, akkor miért baj, ha illatosított?! Az allergián kívül melyen ellenérvek szólnak még az illatosított pelenka ellen?


Egyébként a Libero nem illatos

2022. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 például:

- számomra büdös

- tudatosan kerüljük az erős illatanyagokat, hogy megőrizzük és érzékenyítsük a veleszületett szaglási képességet

- plusz kemikália

- nagyobb a termék ökológiai lábnyoma

- elnyomja a végtermék természetes szagát, ami babáknál fontos információ az emésztőrendszeri/húgyúti egészséggel kapcsolatban

…többek között…

2022. aug. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!