Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bugyipelenkát mikortól...

A bugyipelenkát mikortól érdemes használni? És miért jobb, mint a sima pelenka?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Kb.5 hónaposan váltottam. Leforogta,meg kifolyt a pisi. Azóta nincs ilyen baleset.
2021. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Kb 1 éves volt, mikor elkezdtük használni, mert nem bírt fél percig nyugton maradni, nem tudtam rendesen ráadni a sima pelenkát.
2021. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Sosem használtunk. Nekem macerásabb volt, mint a sima pelus 🤷‍♀️
2021. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Amikor elkezdett pankrációba torkollni a pelenkázás. Utána annak függvényében hogy tudott-e 10 másodpercig nyugton lenni felváltva használtuk a két típust. A bugyi pelust ugyan kicsit macerasabb letépni,de annyira nem vészes.
2021. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy voltam, vele, hogy majd akkor, ha már nem marad nyugton fekve, amíg ráadom a sima pelust, akkor váltunk. Végül sose használtunk bugyipelenkát, mert tök türelmesen viselte a pelusozást és a 2. születésnapja környékére el is hagytuk nappalra teljesen a pelenkát
2021. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

8 hós korától használjuk.

Egyszerűen nem lehetett pelenkázni a rendessel.

Kapálódzott, rugdosott.

2021. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem szerettem, mert mindig kifolyt a kaka. Meg nekem is macerasabb volt.
2021. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Másfél éves a lányom, még mindig a tépőzárasat használjuk, nekem könnyebb ezt ráadni.
2021. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Kb 1 évesen adtam rá először. Akkor már állt bútorok mellett és nem maradt meg a pelenkázón,. Állva könnyebb volt ráadni.
2021. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Utazáshoz használtuk, de csak oda. Olyan helyen, ahol állva praktikusabb pelenkázni (pl: vonat, repülő, bárhol ahol nincs lehetőség lefektetni), jobb.

Egyébként nem szeretem, mert body nélkül kis pisitől is lógós lesz (jó a méret), míg a nadrágpelenka nem.

2021. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!