Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás másfél évessel?

Nyaralás másfél évessel?

Figyelt kérdés
Ha nyaralni mentetek másfél éves gyerkőccel, hogy viselte a délutáni/esti alvást? Mi holnap indulunk pár napra a Balatonra a kislányunkkal. Kicsit "félek" előre, hogy az új hely miatt nem fog úgy aludni/elaludni, nekem ez az alvás dolog mindig is kicsit stresszes volt, ráparázok, sokszor feleslegesen. Igazából ha belegondolok, úgyis aludni fog... 😁 Valahogy, valamikor 😂 nálatok hogy volt? Hogy ment?

2022. aug. 14. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A nagyobb 1,5 éves korában ugyanúgy csináltunk, mimt otthon. Visszamentünk a szállásra és ott töltöttük a délutánt.

A kisebb 1,5 éves korában rugalmasabban kezeltük. Máshogy nehéz lett volna, mert a nagyobb már nem aludt. Így a kicsi sokszor a strandon aludt az árnyékban.

2022. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálom ahogy írjátok is, spontán lenni, lesz ami lesz. :)
2022. aug. 14. 21:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is paráztam, mert a lányom nagyon háklis, csak ágyban alszik, félhomály. Aztán a nyaraláson arra figyeltünk, hogy az időpont legyen betartva, meglegyen ugyanaz a rutin, mint itthon, végül is simán ment. Félhomály nem volt, mert nem voltak sötétítőfüggönyök, úgyhogy pokrócokat aggattam oda, ahová tudtam, első nap kicsit nézelődött, meg szenvedett, de aztán simán megszokta.
2022. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi is most fogunk nyaralni menni a másfél évesünkkel Horvátországba. Ő sem jó alvó, mivel korán kel ezért korán is tudunk strandra menni, ebédre felmegyünk a szállásra, aztán délutáni szieszta, felébred, evés, aztán 3 körül újra strand-legalább is ez a terv. Mi is most nyáron próbáltunk pár napot,estét pl. Balcsin is tölteni, hogy szokja, illetve 1-2x ismerősnél esti grillezés. Vittük oda a bébiőrt és a járókáját, ugyanúgy megvolt az altatásos rutin, aztán ha elaludt kb 1 óra alatt, akkor kisunnyogtam a többiekhez. 1-2 órát kibírt ébredés nélkül, addig mi is szusszantunk barátokkal. Hozzáteszem itthon is rendszeresen ébred fogzás miatt, szóval nálunk ennél max jobb lehet.😅
2022. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!