Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás másfél évessel?

Nyaralás másfél évessel?

Figyelt kérdés
Ha nyaralni mentetek másfél éves gyerkőccel, hogy viselte a délutáni/esti alvást? Mi holnap indulunk pár napra a Balatonra a kislányunkkal. Kicsit "félek" előre, hogy az új hely miatt nem fog úgy aludni/elaludni, nekem ez az alvás dolog mindig is kicsit stresszes volt, ráparázok, sokszor feleslegesen. Igazából ha belegondolok, úgyis aludni fog... 😁 Valahogy, valamikor 😂 nálatok hogy volt? Hogy ment?

2022. aug. 14. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Aludt hasonloan, mint elotte. A helyszin ugyan valtozott, de az alvasi idopontok nem.
2022. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer találkoztam egy magyar párra izlandon akik hátukra kötött gyerekkel kempingeztek :D azóta szeretek rájuk gondolni ha ilyen paráim vannak :D


Egyébként engedd el a dolgot mi a max ami törtnik h anem alszik? Nyűgös lesz? :D majd visszaáll h ahazamentetek...

2022. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapossal voltunk 4 éjszakát nyaralni, ugyanúgy aludt, mint máskor. Én is féltem tőle, hogy borulni fog a rendszer, de semmi gond nem volt. :)
2022. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk a Balatonon egy 15 hónapossal. Én is paráztam az alvás miatt,de aludt ugyanúgy. Annyi,hogy mi visszamentünk a szállásra alvásidőben. Így a délelőtt nem sok mindenre volt jó, mert fél 12 evés és utána alvás. Idén Horvátországban voltunk és szintén a szálláson aludt. Pedig már elmúlt 2 éves. A strandon nem akart elaludni,de Ő sajnos zajban nem tud aludni.
2022. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos volt a lányom, amikor a Balatonra vittük több napra, és másfél éves, amikor 10 napra Horvátországba.


Semmi gond nem volt. Ha a szülő ott van, a gyereknek az a fontos.

2022. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18 hónapossal Izraelben voltunk. Minden ugyan úgy volt mint otthon
2022. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére a fiamnak mindegy csak ágy legyen, mert viszon sehol máshol nem aludt, a kocsiban sem ahogy kiszált és ágyba került aludt is.

4 hósan voltunk először balcsin, akkor még beteg is volt, így sem zavarta semmi.

2022. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

De most őszintén.. Mi van akkor ha később alszik, vagy többet vagy kevesebbet? Majd itthon visszaalltok a rendre. Ő is nyaral, setaljatok este, nem baj szerintem, ha később alszik.

Itt csak te ronthatod el a saját nyaralasod a parazassal, élvezd és legyél spontán.

2022. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk 5 hónapossal kempingezni a Balatonon. Semmi gond nem volt. Ő még általában 3-szor alszik, de sokszor voltak csúszások, mert vagy elfáradt és hamarabb álmos lett, vagy minden érdekes volt. Éjszaka sem volt gond. Nem kell ráparázni semmire, mindent meg lehet oldani. Majd lesz valahogy.
2022. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3 hónapossal megyünk most nyaralni. Nagy programozást nem tervezünk, nekünk kell a környezetváltozás. Többször jártunk már a nagyszülőknél vidéken. Mindig volt egy-egy nehezebb este, de túléltük. Nem aggódunk ezen. :)
2022. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!