Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol született a gyereketek?

Hol született a gyereketek?

Figyelt kérdés

Állami kórházban vagy magánban?

Mert az Állami az sz.r meg lepukkant ez igaz de mi nem tartozunk a felső tízezerhez azért..



Nálunk barátnőm eldöntötte h ő magánban szül, milyen csomagok vannak már nézte stb..


De úgy beszél mintha több millió ftja lenne és nem számít mi mennyi.


2022. aug. 14. 17:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
79%
Államiban (Győr), és meg vagyok vele elégedve. Gondozásra magánba jártam, az más, egy nyűg volt államiba, de a szüléssel nem volt gond.
2022. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
54%
Magánban,olyan 600 ezer körül volt,de inkább ez mint ahova tartozom.
2022. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
79%
Államiban szültem, semmi gond nem volt.
2022. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
77%

Megtehettem volna hogy mindkét gyerekemet magánba szülöm de nem volt szívem kiadni érte annyi pénzt, sőt a nagyobb lányomat a végén ügyeletes orvosnál is szültem.

Minden teljesen rendben volt és nem lehet szavam panaszra

2022. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
68%
Budapest, Dr Rose magankorhaz
2022. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
48%
egy csomó állami szülészet fel van újítva. semmi baj velük.
2022. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
65%
Németországában, Oberhausenben egy sima klinikán.
2022. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
52%

Mi a magánt tervezzük, több dolog miatt:

-családközpontúság, az apa is benn maradhat velünk végig, mint egy teljes jogú szülő

-remélhetőleg emberségesebb bánásmód (a megbecsültebb és jobban fizetett dolgozók miatt)

-fájdalomcsillapítás lehetősége (a mi kórházunkban semmi nincs)


Nem a flancolás meg a szépen tapétázott falak miatt szeretnénk és fizetnénk ki. Ha ez a 3 dolog meglenne az állami kórházban nem gondolkodnék én se a fizetős dologban, hiszen ezer más dologra is tudnám költeni.


Mi sem vagyunk gazdagok, de van egy kis félretett pénzünk, és mióta együtt vagyunk célirányosan gyűjtöttünk erre is. Mindketten szeretünk előre tervezni szerencsére, és az egészséggel kapcsolatos dolgokra nem sajnáljuk, inkább máson spórolunk.


Ehhez jön még hogy csak 1 gyereket tervezünk és nem szeretnék traumatizált szülésélményt. Persze így is lehet bármi, de talán javíthatok az esélyeken.

2022. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
51%

Én magánban szültem, és újra így döntenék, főleg a következők miatt:

- a férjem bent volt a szülésnél és egy szobában töltöttük az első 3 napot

- rendkívül jól felszerelt, a babának konkrétan csak hazahozós ruhát kellett csomagolnom

- az orvosok és a csecsemősök türelmesek és nyitottak voltak

- nem múlt századi dogmákat akartak lenyomni a torkomon... Senki nem akarta cukros vízzel itatni, rajta maradt a magzatmáz ameddig csak kértem. Ezen kívül végig mellettünk lehetett, és segítőkészen támogatták a szoptatást is

- ami nekem fontos volt: nem éreztem magam futószalagon, kedvesek voltak, sokat magyaráztak, nem gyorsították semmivel a szülést, hagytak dönteni mindenről (problémamentes terhességem és természetes szülés volt)

2022. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
74%
Mindhárom államiban. Kettő a saját fogadott orvosomnál, a harmadik már programozottan ugyan de az aktuális ügyeletesnél.
2022. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!