Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2016 február-áprilisban...

2016 február-áprilisban született gyereketek megy idén iskolába?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Május 20.-an született. Megy iskolába.
2022. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Február 9-én lesz 6 éves a fiam, iskolaérett az óvoda szerint is és szerintünk is. Nagyon kilógna az oviból ha maradna plusz egy évet, 128as a ruhamérete, 2 maradandó foga már kinőtt és 2 tejfoga mozog.

Jövőre a lányom miatt inkább törjük már a fejünket, augusztus 26-án van a szülinapja és nem tudom, hogy a következő 1,5 év elég lesz-e neki, vagy jobb lenne-e majd megpróbálni visszatartani.

2022. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Márciusban lesz 6 éves a fiam, minden szempontból érett az iskolára, így mindenképp szeretnénk,hogy menjen. Az óvónők is egyetértenek. De ez teljesen egyéni, a te gyermekedet te ismered, illetve az óvónőtől tudsz tanácsot kérni, ha bizonytalan vagy.
2022. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Menni fog az enyém is, februári. A beszédével vannak gondok, de szeptember még messze van és gyorsan fejlődik, ezen kívül minden szempontból készen áll mindenki szerint az iskolára, csak a rokonság háborog, hogy mi az hogy nem tartom vissza egy évet, mennyivel jobb lesz neki.. (meg hogy amíg játszik a gyerek addig maradjon oviban (wtf!?!?!) — és ezt egy 3 gyerekes mondja aki a legjobban tudhatná, hogy ha ezen múlna kb tinikorban kezdenék az iskolát 🤦‍♀️)

A másodikosom is inkább otthon játszana (aki amúgy 4 évet járt oviba) és minden reggel hiszti van, hogy nem akar iskolába menni, de nem kívánságműsor, ahogyan szerintem egy iskolaérett iskolás korúnak sem az

2022. jan. 3. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig azt gondoltam, hogy addig fogom oviban tartani,amíg csak lehet, hadd játsszon, legyen gyerek. De most már látom,hogy rosszabbat tennék, ha visszatartanám, mert unatkozik, és utálja az alvásidőt, mert már egy jó ideje nem alszik, ezért csak végigfekszi azt a két órát. Én is halálra unnám magam, ha így kéne feküdnöm... Nagyon érdeklik a számok is, ügyesen számol, de az ilyen irányú érdeklődését az ovi már nem igazán tudja kielégíteni.


A rokonsággal ne foglalkozz, mindig mindenki jobban akarja tudni,hogy mi jó a gyerekednek. Egyik füleden be, másikon ki.


3-as voltam

2022. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Februári a fiam, én sokáig úgy voltam vele, hogy persze, menni fog, de most már látom, hogy neki még korai, a kudarctűrése még nagyon alacsony, és gondok vannak még azzal is, hogy kivarja a sorát, ha valamit mondani szeretne. Pedig ő a kisebbik gyerekünk, nem arról van szó, hogy ő a világ közepe itthon, de ilyen téren még éretlen.
2022. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!