Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok. Egésznap fáj...

21 hetes vagyok. Egésznap fáj a fejem, most már migrin szerüen, bevehetek egy szem aspirint?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Aspirint semmiképp, terhesen nem szabad! Viszont nyugodtan bevehetsz egy Algopirynt alkalmanként, nekem a dokim ezt ajánlotta.
2008. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, csak aspirinem van itthon, de akkor inkább megprobálok sétálni egyet, majd lefekszem és bizakodom, hogy holnapra nem jobban leszek.
2008. júl. 18. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
én ma két algoflexet vettem be,a dokim azt mondta hogy ami vény nélkül lehet kapni azt nyugodtan bevehetem,bár elvileg amugysem ártanak megmondta azt is hogy miért,de ebbe nem megyek bele mert biztos lenne aki vitatkozna velem!
2008. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az algópirint és az efferalgam pezsitabit javasolta ilyen esetben a dokim.

A legjobbakat!

2008. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a Demalgont javasolták, túlhordtam a babát, úgyhogy bent feküdtem a kórházban, akkor is azt adtak, plusz szoptatás alatt is lehet belőle szedni. Bár csak vészhelyzetben vettem be. Inkább próbálj lazítani és aludni, pihenni.
2008. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, voltam sétálni, nem lett sokkal jobb, most megpróbálok aludni gyógyszer nélkül. Mindenkinek szép babavárást!
2008. júl. 18. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 14 hetes vagyok. Nekem is többször fájt már a fejem (frontérzékeny lettem, amiből most van sok), de nem akarok olyan gyógyszert sem szedni, amit engednek. Nekem egy rövid séta után egy kávé (amit egyébként nem iszok) használni szokott. Migrénszerű fejfájása meg a barátnőmnek van (szintén terhes), ami hányás után szokott elmúlni neki.
2008. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, hányás után kicsit megkönnyebülsz, de sajnos én nem tudok ilyenkor hányni, csak iszonyú hányingerem van. Tegnap séta után pár korty jéghideg colát ittam, és az segített.
2008. júl. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!