Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsot? Vigyem...

Adnátok tanácsot? Vigyem holnap a fiamat orvoshoz?

Figyelt kérdés

17 hós a fiam.A hét elején 2 napig folyt az orra,ez elmúlt.Kedd óta a napi kaja mennyiség felét eszi meg mint amit szokott.Látszólag ok nélkül neki áll keservesen sírni,olyan dolgoktól is ami idáig természetes volt és szerette,mint pl a fürdés.Kap c vitamint és béres cseppet és a megfázásra hétfő óta ossiloccocinumot.

Szerintetek várjak hétfőig és hátha csak ilyen napjai vannak vagy vigyem holnap orvoshoz?

Annyira tanácstalan vagyok és ijedt,segitsetek légyszi!

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 23. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga? Kisfiamnak olyankor néha folyik az orra, meg nem eszik.Ha nincs láza, akkor szerintem ne vidd.
2010. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet fáj a torka és azért ilyen. Én elvinném a helyedben, úgyis csak akkor nyugodsz meg ha látja orvos.
2010. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is elviszem holnap, pedig alig náthás, de jön a hétvége, inkább előtte lássa az orvos, én nyugodtabb leszek.

Nem fájhat a füle, torka a babádnak? Vagy valami ilyen jutna az eszembe, ha az én babám így viselkedne.

2010. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Először én is a torkára gondoltam,de ropit,meg pogácsát azt enne...nem tudom,a joghurtot,főzeléket nem hajlandó,pedig az könnyebben lecsuszna,ha fájna a torka.

A fogára meg azért nem gondoltam,mert idáig sosem volt probléma,ha jött a foga.Jaj,annyira nem tudom.Csak tudjátok,rengeteget kell várakozni a gyerekorvosnál,nem lehet időpontot kérni,a gyerek meg elég nehezen bírja a várakozást,meg holnap pont alvásidőben rendel...

2010. szept. 23. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt 1fogunkkal sem gond,de most a szemfogak nőnek és az általad leirtakat tapasztalom.Ha a torka fájna lehet láza és hőemelkedése is.Én elvinném a helyedben,mert megnyugodni csak akkor fogsz.
2010. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Végül elvittem orvoshoz.Vírusos nyavalyát szedtünk össze.Azt mondta az orvos,hogy még 2-3 napig nem fog enni és lehetnek bélgörcsei is,és hasmenése.A sírás meg valószínű a görcsöktől van.

Gyógyszert viszont nem kaptunk,c vitamint javasolt,meg nurofent.Ja és orrcseppet.

2010. szept. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!