Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ingyenes komolyzene babáknak...

Ingyenes komolyzene babáknak és várandósoknak?

Figyelt kérdés
Valahol Pesten van egy hely, ahol szombatonként (nem minden szombaton) ingyen komolyzenét játszik valaki babáknak és kismamáknak. Várandóságom alatt beszéltem is egyszer az úrral, de elfelejtettem a nevét, meg hogy hol van. Esetleg valaki tudna segíteni?
2010. szept. 23. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Kapcsolj be egy magnót, vagy keress a neten komolyzenét. Nincs külön várandósoknak való zene (legfeljebb propaganda

szinten). Olyan művet hallgass,ami tetszik és ellazít. Bőséges választék van a komolyzenékből! Vivaldi,Verdi, Rossini,Mozart, Bach és még lehet sorolni. Ez garantáltan ingeyn van,és akkor hallgatok,amikor éppen kedved van. Akár főzés közben is.

2010. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van itthon komolyzenei CD (Mozart babáknak), azt nagyon szereti. Itt a lényeg nem csak maga a zenehallgatás lenne, hanem közben társaságban is vagyunk, korabeliekkel játszhat.
2010. szept. 23. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Fellegi Ádám esetleg?

Engem is érdekelne egy ilyen koncert...Néztem a honlapját, de nem nagyon találtam...Ha valamit találsz róla, netán, hogy mikor lesz koncertje, akkor megírnád?

Köszi! :)

2010. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő lesz az. Na megpróbálok én is utána nézni, majd írok, ha van valami infóm. Köszönöm.
2010. szept. 24. 00:08
 5/9 A kérdező kommentje:

A honlapján felül van egy olyan, hogy "Lakáskoncert", azon belül találtam:

"BÉBIKONCERTEK:

A kismama és babakoncertek két-három hetente, szombaton 16:00 órától vannak.


Részvétel KIZÁRÓLAGOSAN előzetes telefonos bejelentkezés és időpont-egyeztetés útján! (Telefon: 06 1 332 54 13 vagy 06 30 502 1005)".


Jobb lenne, ha korábban lenne, de majd egyszer megnézzük. Csak az a baj, hogy férjemet nem tudom elvinni, ha itthon van, akkor meg mi se nagyon tudunk elmenni. Néha szokott szombaton dolgozni, de az csak előtte való nap derül ki, akkor meg nem tudom, hogy nem késő -e bejelentkezni. Biatorbágyról mennénk 17,5 hónapos lányommal.

2010. szept. 24. 00:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, előző vagyok, mehetünk együtt ha gondolod, megnéztem, szerintem tök jó lehet! A kisfiam 22 hónapos.

A férjed nélkül bejönni nem tudtok egyébként?

2010. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de be tudunk, csak szereti, ha itthon vagyunk. Majd 1 délutánt kibír nélkülünk. Valamikor november második felében lenne jó, mert most októberben sorban jönnek a vendégek: barátnőimmel babás találkozó, születésnap, stb. Tudom az még messze van, de akkor összehozhatnánk valamit. 2-án lesz 18 hónapos a lányom, biztos jól kijönnének egymással.
2010. szept. 25. 10:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj majd egy mailt, hogy mikor jönnétek, és összehozzuk! :)
2010. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
OK
2010. okt. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!