Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen összetételű ásványvíz...

Milyen összetételű ásványvíz ajánlott leginkább várandósoknak?

Figyelt kérdés
Kizárólag szénsavmenteset iszom és időnként váltogatom a márkákat. A dokim csak annyit mondott arra figyeljek, hogy nátrium minél kevesebb legyen benne. A barátnőm szerint csak babavizet igyak, egyik ismerősöm szerint oxigénnel dúsítottat. Szerintetek most akkor melyiket? Vagy ezt is, azt is...
2011. febr. 27. 07:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 16 hetes kismama
2011. febr. 27. 07:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én szénsavasat nem igazán iszok mióta terhes vagyok. Szerintem is a babavíz a legjobb választás.
2011. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szentkirályi....szerintem az a legjobb, ráadásul azt lehet adni forralás nélkül a babáknak.
2011. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szentkirályi. Nekem a nőgyógyászom mondta, de rajta is van a címkén, hogy a nőgyógyászok ajánlásával. Ezt nyugodtan lehet inni én is ittam, de most nestlé lett véve, majd legközelebb megint azt veszek.
2011. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia én ezt iszom a linkben az összetétel van a többi a leírás , de anno a Jana baby vizet ittam


[link]


Mi lehetne Önnek fontosabb, mint gyermeke egészsége? A Buszesz Rt. a nyugati példákat követve elkötelezte magát az egészséges vízfogyasztás mellett, és segíteni szeretné Önt abban, hogy gyermekének mindig tiszta vizet adhasson. Cégünk ezért kifejlesztette az Óbudai Gyémánt babavizet, melyet minden várandós és szoptatós kismamának, újszülöttnek és csecsemonek ajánlunk. A babavizet elkülönített üzemrészben, fokozott ellenorzés mellett palackozzuk. Ez a természetes ásványvíz tartalmazza és pótolja mindazt az ásványi anyagot, amelyre a babának és a kismamának szüksége van. Javasoljuk, próbálja ki fozéshez is. Újszülöttek részére forralja fel, és kinyitva ne tárolja 1 napnál tovább

2011. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy hallottam,mindegy milyen ásványvíz,Szentkirályi,vagy Jana, akármi,csak néha váltogatni kell az összetevők miatt,mert mindegyikben más mennyiségben vannak az ásványi anyagok.
2011. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan, amiben kevés a Na.
2011. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12 mg kevés nátriumnak számít? Én Jana ízesített vizet iszok, egyszerűen a sima vízből nem tudok annyit inni, amennyit kellene. Ebben mondjuk van cukor is, de csökkentett energiatartalmú és 1,5l-ben 150 kalória van. Úgy gondolom, az nem annyira sok. Szerintetek?
2011. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szai én küldtem a linket is az Óbudairól abban 11mg a nátrium elvileg azt írják a palackon a legalacsonyabb tartalmú víz.Eddig5üveg fogyott el,de szerintem mindegy.
2011. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi megint én.Ha a linket olvastad a 3. pontban írja is


3. Nátrium tartalma különösen alacsony, (a Magyarországon található ásványvizek közül az egyik legalacsonyabb nátrium tartalmú), ezért magas vérnyomásúak is fogyaszthatják, szénsavmentes változata csecsemőknek, kisgyermekeknek ideális.

(persze nem rábeszéllek) :-)

2011. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!