Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hintát szeretnék venni a...

Hintát szeretnék venni a Kislányomnak. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom, hogy állványosat, vagy milyet szeretnék. Talán ez azért lenne jobb, mert nem szeretném szétfúratni az ajtófélfát.
2010. szept. 24. 11:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hány hónapos a lányod? Az állványost hamar kinövi.

Nekünk az ajtófélfén van az a műanyg piros (biztos ismered), és imádja, tavaly télen minden este az volt a program, hogy hintáztunk. Így nem hisztizett legalább.

2010. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Jaj tényleg azt elfelejtettem, hogy most 6 hónapos.

Szóval azt nem éri meg megvenni. Akkor tényleg fúrni kell.

Valószínű az enyém is imádni fogja, mert kézben szoktam "himbálni" és olyanokat kacag...........ezért gondoltam, hogy beruháznék valami szerkezetre.

2010. szept. 24. 11:27
 3/22 anonim ***** válasza:
Ja, az az álványos szerintem is úgymond csecsemőknek való inkább. Lassan már ül a babád, akkor a hagyományos hintában is tud ülni.
2010. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

[link] nekünk ilyen hintánk van, csak más színben, kislányos, 4 hónapos volt a kislányom mikor megvettük, első karácsonyi ajándéka, imádja, azóta is, ha nagyon nyűgös ebbe alszik el, sokáig használható hiszen 25kg-ig terhelhető, ajánlani tudom,

13 hós kislány anyucija:)

2010. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én arra a rugózósra gondoltam egyébként, hogy a babámnak venni kellene, csak nem tudom mekkora babának ajánlott és hogy szeretné-e, jó lenne kipróbálni valahol.
2010. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


[link]

2010. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is jól néz ki. Valamelyik boltban szerintetek ki lehet az ilyet próbálni?

2010. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15 kg-ig Én erre esküszöm: [link]
2010. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja, bocs (11:43 vagyok), azt elfelejtettem írni, hogy 18 hónapos lányomnak megvan 2 hónapos kora óta, és imádja a mai napig. Használjuk bent is, és a szabadban is.
2010. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

Gondolkoztam az adamo hintán, de nem tudom miért nem szimpatizálok vele.

Nem tudom, hogy szeretné e. Nekem olyan hatást kelt, mintha nem látna ki belőle a gyerek, és mintha egy zsákban lenne :-)

2010. szept. 24. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!