Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Praktikus sport babakocsit...

Praktikus sport babakocsit keresek 9 hós kislányomnak! Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, aminek átfordítható a karfája, nagy bevásárlókosara van, könnyű és könnyen össze is csukható és ha egyáltalán létezik olyan sport babakocsiba, akkor 3 fokozatba dönthető legyen, hogy ha elalszik le tudjam fektetni. Azért úgy mégis jobb aludni. Jaaa és beférjen a kocsiba. Mondjuk ilyen tuti nincs és ha mégis akkor horror áron. Már olyan régóta nézegetem, de nem találok +felelőt. :(
2011. jan. 15. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy ez [link]
2011. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is az elsö belinkeltet ajánlottam volna neked,a baby design minit,nekünk ilyen van,imádjuk,én is és a babám is,nagyon szupi kis babakocsi,igaz nem átforditható a tolókarja,de engem ez nem zavart,csak az elején,mert utána én is beláttam,h ugyis a külvilág érdekli séta közben jobban a babát!:):):)
2011. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is ezt a típust néztem ki. :)
2011. jan. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!