Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ez megint mi lehet, fog,...

Most ez megint mi lehet, fog, mozgásfejlődés vagy màr ördögűzőt hívjak?

Figyelt kérdés
Eddig se aludt túl jól, 1-2 óránként ébredt, de az elmúlt éjszaka 20-40 percenként. És nagyon nehezen aludt vissza. Szinte egész éjjel cicin volt. Eddig egy pelus elég volt éjszakára. Most 2szer kellett cserélni, mert úszott a pisiben és reggel ébredésnél is. Most alszik napközben, de most se engedi el a cicit, egyszerűen a szájában van és alvás közben 5 percenként elkezd enni. Mi ez most? 11 hónapos. Eszik már mindent, és mennyiséget is. Havi 500 grammot hízott most.
2022. aug. 24. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg szepa?
2022. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Fúj.
2022. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha ezt csinálta volna 11 hónaposan, felkötöm magam. Nem idegesíteni akarlak, de a leírás alapján azt hittem két hónapos. 1 éves nagy gyerek, kezd el valahogyan máshogy megnyugtatni, mint állandó szoptatással.
2022. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ördögűző! Ha találsz jót, akkor küld hozzám is 😅


Egyébként ez bármitől lehet!

Én már 6 éve nem keresem az okakat ilyenre....

A legnagyobb valami egészen borzasztó alvó még most is

Az ikrek is gyalázatosan alszanak, de tegnap éjjel nálunk is különösen szörnyű volt, pedig ők lassan 3 évesrk.

Vannak ilyen időszakok. Lehet mondani h a foga, front van, szepe stb

de igazából senki se tudja

2022. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Na a sok szoptatásszakértő bejelentkezett. 11 hónapos nagy gyerek 🤣🤣🤣🤣 az észlények szerint mindjárt érettségizik. Én is szepára gyanakszok. Nappalaitok milyenek?
2022. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

5-ös nem mindjárt érettségizik, hanem ahhoz már nagy, hogy egész nap az anyja mellén lógjon. Nem azt mondtam, hogy ne szoptassa. Amúgy nekem mindegy ki mit csinál. De annyira azért nem lehet szórakoztató ez az anyának sem.

"Most alszik napközben, de most se engedi el a cicit, egyszerűen a szájában van és alvás közben 5 percenként elkezd enni."

Ez oké egy 3 hetes babánál, de nem oké egy 1 évesnél.

2022. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
A cicifüggő gyerek.
2022. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Cumit adj neki
2022. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Lehet gonosznak tűnök most, de ennyiszer nem adnék neki cicit, mert rászokik, ahogy nálad is ez látható. Anélkül nem tud aludni. Nem minden nyikkanására kell ugrani, próbáld meg a kiságyban visszaaltatni, nyugtatni. Napirend? Egy ilyen kisgyereknek fontos. Ez a káoszos állandóan kivétel, cicizés nem vezet sehova. Legyen egyszer etetve lefekvés előtt, kapjon valami plüst, amihez bújhat, aztán ügyelj arra, hogy fix idők legyenek a hajnali órákban is, amikor kel és odaadod neki. Mi a lefekvési rutinod? Valami amiből tudja, hogy most már próbáljon aludni (fürdés, evés, egy dal, mese, bármi), aminek rendszerszerűen az a vége, hogy na már most alvás van. Én értem, hogy megsajnálod ha nyűgös, és a legegyszerűbb ha cicire rakod, mert úgy legalább van a szájában valami és nem sír, de egyszerűen, meg kell azt érteni, hogy nem minden sírás teszi ezt indokoltá (főleg egy egy évesnél, aki eszik is már). Alakíts ki nála egy rendszert, az elején biztos nyűgös lesz, hogy este nem cicizik ennyit, de ez egyikeknek sem jó.
2022. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
5# hát a mai nap se valami jó. Semmit nem tudok csinálni, egész nap kapaszkodik belém és hát nem is tudom mi a jó szó, a hisztit nem szeretem használni, de ez nem is sírás. Azt akarja hogy vegyem fel. Persze felveszem. De nem lehet egész nap kézben. Van csatos hordozónk abban is szokott lenni. Lehet tényleg szepa. Csak én azt hittem az eddig volt és most már lassan vége. 🤪 Most kezd tartani az idegenektől, eddig mindenkire mosolygott. Lehet ennek is köze van hozzá. Amúgy nappal nincs sokat cicin. Meg azt nem is fogom semmilyen módon korlátozni. Még sokáig szeretném szoptatni. 🙂
2022. aug. 24. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!