Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kellene már jobban haladnia?

Nem kellene már jobban haladnia?

Figyelt kérdés

Kislányom jelenleg 7 hónapos múlt. Kb 1,5 hete kezdett kúszni. Sajnos sérült katona módjára kúszik jelenleg, amivel még nem is lenne feltétlenül baj hiszen tudom idő amíg belejon.


Viszont mégis hiányérzetem van. Mármint kb csak akkor kúszik ha nagyon lát valamit ami tetszik neki, tárgy vagy játék. Ha én hívom inkább megáll egyhelyben és nyafizik. Olyan hű de nagy távokat sem tesz meg, inkább keres valami mást ami közelebb van.


Az a kérdés hogy ez normális? Nem kéne már jobban kúszni neki meg többet. Mikor lesz az hogy leteszem és úgy elcsatangol magának? :D



2022. júl. 11. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Minden gyerek fejlődése más. Nem kell 7 hónapos korban aggódni.
2022. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Testvérem babája 8 hónapos múlt, ül illetve ha fogod a kezét “áll” pár másodpercig viszont mászni a drága csak hátrafelé akar.. ne ijedj meg minden gyerek más.!

Pl barátnőm gyereke mindent felcserélt!😃

Előbb állt aztán ült végül mászott és aztán ment!

2022. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
7 hónapos, nyugodj meg. Majd alakul. Különben is, a mászás a fontos.
2022. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is szabálytalan volt a kúszás, és nem is izgatta annyira, mert annyira azon mesterkedett, hogy másszon, inkább kutyázott...Csak a tilos dolgokért moccant meg előre, vagy ha nagyon-nagyon akart valamit. Aztán gondoltam hagyok neki időt, hogy belejöjjön, és hopp, egy reggel a semmiből szabályosan mászott. Kb. 2 hétig ,,kúszott" szabálytalanul, na de a mászás utána :D Azóta meg se áll a lakásban. 6 hónapig mászott, mire elindult amúgy.
2022. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig megvan ez a “nagy könyv”-es dolog, de hidd el ha a védőnő és orvos is úgy látja, hogy rendben és megvan a felső határ ameddig ez rendben van és csinálhatja addig nincs gond. Gondolom mégbekefér a “keretbe”..?
2022. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!