Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás mellett milyen...

Szoptatás mellett milyen nyugtató szedhető ami gyógynövényes? PL. A nervenplege szedhető?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a fajtát nem ismerem,de a tájékoztatóján biztos írja,hogy szopi mellett szedhető-e??

Tudom ajánlani a SEDATIF PC homeopátiás nyugtatót ez teljesen gyögynövényes és az tuti szedhető szopi mellet mert én is szedtem!

Amúgy megkérdezhetem miért kell nyugtató!Énnekem azért mert a szülés után kialakult egy jó kis alvászavarom és ez segített!Pedig éjszaka csak egyszer kelt a kisfiam de utánna már képtelen voltam vissza aludni és ez ment heteken keresztül míg nem ezt ajánlották a gyógyszertárba!

Nállam ez bevált!

2010. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Nervenpflege jó, a Sedatif PC is jó, én még a Káluim foszforikum Schüssler sót ajánlanám, esetleg esténként citromfű teát.

Mindegyik szedhető szptatás mellett, csak a Nervenpflege nem szedhető fogamzásgátlóval.

2010. szept. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. ezeket nem is ismertem. Azért kellene nyugtatót szednem, mert úgy érzem, lassan megőrülök. A lányom egész nap nyűglödik, 30 perceket alszik, holott korábban 2 órákat simán pihent. Éjje l óránként, kétóránként üvölt. Nem a foga. 8 hónapos és folyton áll, mozgásban van. nem tudok pihenni, kimerült vagyok, fáradt , nincs segitségem és olyan feszült vagyok, hogy üvöltözök, falhoz vágok dolgokat, egy idegbeteg lettem. Soha nem voltam ilyen. És sajnos már a gyerekhez sincs türelmem....:-(
2010. szept. 25. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
a Hova nyugtatót is lehet szedni.
2010. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!