Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen homeopátiás, gyógynövén...

Milyen homeopátiás, gyógynövényes kapszulák, készítmények kaphatók nyugtató hatással?

Figyelt kérdés

kifejezetten olyan készítmények érdekelnének, ami idegességre, feszültségre, stresszre, hangulatingadozásra és idegességre használhatóak.

Köszönöm szépen a segítséget előre is.

Keresőbe is beírtam, találtam sok félét is, de érdekelne a véleményetek, és egyiksem volt tökéletes azok közül:)


2009. aug. 17. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A homeopátiás cuccokkal is vigyázni kell, nem szabad őket gondatlanul szedni. Menj be egy homeopátiás szereket is áruló patikába, ők sokkal nagyobb és szakszerűbb felvilágosítást tudnak adni, mint mi.

Nem mindegy, hogy miért vagy ideges. Pl. vizsga előtt állsz, vagy idegi kimerültség, esetleg más problémák miatt...

2009. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Egyébként stresszes életmód, és egyszerűen folyamatos szüntelen nyugtalanság miatt..

2009. aug. 17. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én biopatikában vettem Wörishofener féle nervenpflege-t azaz idegnyugtatót...kicsit büdi, de már megszoktam..


Ha felhuz vmi beveszek pár szemet és jobban alszok...meg amúgy is hat, csak nem kúraszerűen alkalmazon, pedig lehet úgy

2009. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes a citromfű teát megpróbálni. Enyhe depressziószerű tünetekre meg az orbáncfű készítmények hasznosak. Az orbáncfüvet viszont csak kúraszerűen hatásos.


Homeopátiával szerintem ne próbálkozz.

Nem hatásosabb mint a placebo.

2009. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!