Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran cseréltek,...

Milyen gyakran cseréltek, cseréltetek pelenkát 1 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
nagyjából minden etetés előtt (alvás után) cserelek neki, viszont nincs mindig tele, mert van hogy csak fél órát alszik, de 1-2 pisi van benne. viszont iszonyat mennyiségben fogy a pelenka. eddig egy 48, 28db-os 1es, 40, 60, 80 dbos 2es csomag elfogyott, és lassan fél csomag gigapackos pampers active baby is. ez normális, vagy én tolom túl és várni kellene hogy legyen több pisi a pelusban?!
2022. aug. 29. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk napi kb 14 darab fogyott. Az a minimum Ez 24 óra alatt értem az éjszakaival egyutt.Azért annyi mert annyit kakilt akkor még

Nem is kellett a pisit figyelnem mert a sok kaki miatt rengeteget cseréltem

2022. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az én babám nem sokat kakil, napi 1-2, van hogy nincs is. ellenben sokat pisil
2022. aug. 29. 10:42
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Két óránként cseréltem,nem zavart, hogy nincs tele. Mosható pelenkát használtunk így nem frusztráltak sem az ára sem a termelt szemét mennyisége, hogy ki kell venni alóla.
2022. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elején én is napi kb 10x cseréltem, szintén mosható pelenka volt.

Most már 1 éves, 5-6 csere az átlag.

2022. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 óránként cseréltem, ha csak pisis volt, kaki után pedig azonnal.
2022. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg az a fontos, hogy lepontozzatok? Válaszoljon nektek akkor aki akar...
2022. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kakisat cseréltem azonnal, a pisiset nem, csak ha már érezhetően sok volt benne. A bőre mindig száraz volt, nem pirosodott ki, akkor meg minek?

Két hónapos múlt, egy ideje kétnaponta kakil, kb napi 5-6 pelus fogy, kiütése, kipirosodása nem volt egyáltalán.

2022. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 3 óránként cseréltem,úgy evett. Éjszaka, ha nem volt kaka és nem volt dugig, akkor csak megetettem és nem cseréltem ki a pelust. Aztán átáltam az evés utáni pelus cserére. Borzasztó türelmetlen volt a kislányom és inkább előbb megetettem. Szerintem, ha fél órát alszik a pelusban és csak kevés pisi van benne, akkor nem kell cserélni. Megha csak éppen van benne pisi én akkor sem szoktam. Már fél éves 5-6 pelus fogy naponta.
2022. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kaka után rögtön, egyébként 2-3 óránként.
2022. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

3 óránként cseréltem neki általában. Kivéve, ha volt kaki, azt persze szerette mindig a friss, tiszta pelusba intézni. :D

Most 3 hónapos, kb.5-6 db pelus fogy naponta, plusz éjszaka 1, de az nagyobb méret, hogy bírja egész éjszaka. Így abból csak kis csomagot veszek mindig.

2022. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!