Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet,hogy valami baja van a...

Lehet,hogy valami baja van a babámnak (megváltozott a kakija) ?

Figyelt kérdés
Eddig napi 1x kakilt. Viszonylag nagyobb adagot. Aztán ez most átment napi 4-5 alkalomra. Kevesebb zöldes színű. A feneke is kipirosodik. Eddig nem pirosodott ki. 3 és fél hónapos.

2022. szept. 3. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Miért nem a gyerekorvostól kérdezed meg? Miért nem első nap és azonnal?

Hagyod szenvedni, és itt, idegen metró ellenőrtől, bolti eladotól, taxistól, ételfutártól várod a választ? Hogy lehetsz ilyen felelőtlen?

2022. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom a zöld széklet, ha anyatejes akkor lehet attól. Nálunk 1-2x volt ilyesmi, de megnyugtatott védőnőm és tényleg el is múlt másnapra. Viszont mindenképp kérdezz rá védőnőnél vagy gyerekorvosnál, inkább mondják azt ők is, hogy nincs gond, mint hogy baj legyen.
2022. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogzástól is lehet.
2022. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőtöktől kérdezd meg. Biztos adott telefonszámot.

Én addig nem nyugodnék, míg legalább őt meg nem kérdeztem.

2022. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Más tünet nincs. Nem sír, nem fájlal semmit. Most nincs orvos hétvégén. Természetesen megkérdezem. Nem tudom miért baj az ha tapasztalt anyukáktól vagy aki találkozott ilyennel megkérdezem addig is hogy mi lehet. Én már itt kaptam többször kielégítő és normális, hasznos válaszokat.

Anyatejes. Mindig eszi a kezét akkor lehet tényleg fogzás.

Köszönöm szépen mindenkinek.

2022. szept. 4. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!