Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy amúgy...

Van olyan, hogy egy amúgy nyugis baba hirtelen megváltozik és sírós lesz?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Van. A tied?
2021. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak remélni merem, hogy átmeneti és nem marad ilyen
2021. dec. 16. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj. Fogzás, mozgásfejlődés, szepa, akarat megjelenése, dackorszak, matrica korszak....... Mindig van valami😂😂😂
2021. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mint hármas is írja, ezek a tipikus okok. Meg van fordítva is, amikor végre a rossz alvóból lesz jó :)
2021. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ezek az okok nem állandóak. Vagy állandóan mozgasfejlodese van, minden nap?
2021. dec. 16. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás pl. nem egy nap, hanem napok, akár egy hét is lehet. Emellett lehet mindig más a baja, melege van, fázik, éhes, szomjas, fáj a hasa, álmos, túl pörgött, unatkozik… stbstb.
2021. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eddig szépen elaludt rajtam, de a napokban feszeng össze vissza, sehogy nem jó, pedig álmos, mert miután megtalalja a kis helyét rajtam, bealszik ringatva. Eddig ringatni se kellett. Plusz ha le merem tenni valahova, sírás
2021. dec. 16. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen ezek mind több napos sőt hetes dolgok lehetnek.
2021. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Enyém is ezt csinálja pár hete, jövő csütörtökön lesz 3 hónapos.

Napközben alszik 45 percet max 1 órát úgy, hogy altatom 20 percet.

Éjjelt szerencsére átalussza de akkor is van kínlódás az altatással. Jövő héten megyünk oltásra is… nem mondom hogy nagyon várom, utàna általában az egész napunk el van bacva.

Mondjuk nekem mellette jó kedvű, de ez az altatáskor sírás is kikészit. Pláne hogy nem ezt szoktam meg.

Lassan jön majd a fogzás is 😂

Volt amúgy valamiféle napirendje? Én arra gyanakszom, hogy nálunk ennek megváltozása okozza ezt a kínlódást. Délelőtt mindig sétáltunk egy nagyot, most a hideg és hó miatt hol kimaradt, hol eltolódott délutánra.

2021. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!