Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire meghatározó a terhess...

Mennyire meghatározó a terhesség a babák személyiségét tekintve?

Figyelt kérdés

Én anyukám beteg is volt, es nekem több empátiám van azok felé akik olyanok mint ő (direkt nem irom mi baja), szeretem is őket.

Sokat idegeskedett, én is ideges tipus lettem. Ti hogy tapasztaltátok ezt a babátoknál?

23/N


2022. szept. 3. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Azt mondják van összefüggés, de szerintem nincs ilyen szinten, mármint ha empátiád van anyukád iránt az a születésed után alakult ki, illetve az idegeskedés is tanult viselkedés lehet. Kevés olyat hallottam hogy egy anya végig stresszelte a terhességét de utána ő volt maga buddha
2022. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nincs. Sok olyat láttam h nagyon ideges terhesség ( alatta válás halál letbizonytalansag) után zen baba született
2022. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyasmiben tud meghatározó lenni, hogy pl. egy nemkívánt terhességből született ember később jó eséllyel egész életében megfelelési kényszerrel fog küzdeni, mert az az alapvető élménye az élete legelejéről, hogy őt nem akarták ( = ő nem elég jó).
2022. szept. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az ikreim nem is lehetnének különbözőbbek természetre, pedig egy terhességen osztoztak.
2022. szept. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!