Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan a gyereked személyisége...

Olyan a gyereked személyisége amilyenre vágytál, és elképzelted terhességed alatt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostmég igen,bár ahogy kezd akarata lenni,úgy hisztije is ha nem engedem h valamit a szájába vegyen vagy a kábelekkel jatszon stb. akkor hiszti van,pedig úgy képzeltem,hogy nem lesz az. De még kicsi 9hós,most kezdi csak megérteni a dolgokat.
2019. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első az viselkedesre apja, temperamentuma is, de azért hasonlít rám ia. Nem ilyennek képzeltem, azt gondoltam ő lesz a nyugodtabbik gyerekem, a kicsi meg a sietős, de pont forditva lett. Nem bánom, így legalább tudom milyen egy pörgős es egy nyugis gyerek.
2019. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Sose képzeltem el a természetuket, hogy is lehet?

Saját életútja lesz, a természete a vermersekletuk pedig hasonló lesz valószínűleg mint a miénk, a környezetüke.

Van egy csondesebb, komolyabb megfontoltabb lányom, egy heves olaszos természetű lányom és van egy lányom aki valószínűleg szelhamos, fejjel a falnak típus lesz.

De az alap természetuk, az, hogy megvedik magukat ha kell az egyforma náluk.

2019. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem képzeltem el milyen lesz a személyisége. Azt igen, hogy milyen a haja, a szeme, az arca, a mosolya (mind felül múlta az elképzelést) de a természete, mentalitása, habitusa sosem fordult meg a fejemben.

Most hogy a tesót tervezzük már kicsit más a helyzet, néha belegondolok, hogy vajon nyugodtabb gyerek lesz-e vagy mégpörgősebb, bár azt nehéz lesz túlszárnyalni.

2019. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Sose képzeltem el, de annyira MI vagyunk .. :)

Nyugodt,jószívű,csordultig szeretettel,intelligens..

Sajnos negatívokat is örökölte, hogy roppant pesszimista sokszor és kevés az önbizalma.

De tökéletes kisgyerek,ilyet álmodni se tudtam volna.

2019. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Inkább olyan, amitől tartottam... de ezek a személyiségjegyek úgy erősödnek, ahogy nőnek. Aki dackorszakosnak is keményebb dió volt, kisiskolás, kamasz korára időnként teljesen elviselhetetlen lett.
2019. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem próbáltam elképzelni a szemèlyiségét.


Izgatottan vàrom milyen lesz, mert most kezd kibontakozni, és már rémüldözök az egy éves gyerekem milyen akaratos

2019. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Még csak nem is hasonlít. Soha nem voltam kapcsolatban sem ilyen személyiségű emberrel. Igazi vérbeli kihívás számomra. Ha nem a gyerekem lenne, már nem tartanánk a kapcsolatot, így azonban nyilván nem adom fel, küzdök.
2019. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyszer vagy kétszer a szüléshez közeledve gondoltam rá, hogy vajon milyen lesz.Hát nem épp ilyennek képzeltem:) Minél nagyobb annál jobban az apja személyiségjegyeit veszi fel.Alapvetően jó tulajdonságok, de egyben rosszak is.Tipikus, ha bele pusztulok is megcsinálom és ha akarom akkor tűzön-vízen keresztül és senki se állíthat meg.Kicsit félek a kamaszkortól.:)
2019. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb.
2019. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!