Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Victoria vs Elizabeth? Melyik...

Victoria vs Elizabeth? Melyik név tetszik jobban és milyen személyiség jut róluk eszetekbe?

Figyelt kérdés
Kislányomnak adnám. Angliában élünk, de nem tudunk dönteni.

2014. júl. 7. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A Victoria jobban tetszik, fiatalosabb, a másik nekem kicsit régimódi
2014. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
a Victoriáról nekem egy hárpia..az Elizabeth az jó.
2014. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az Elizabeth számomra is régimódi kicsit, a Victoria viszont nagyon szép.
2014. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Elisabeth nekem jobban tetszik, sok hárpia Viktóriát ismerek, és nekem az angol névről is egy erőszakoskodó lány/nő ugrik be, így én az Elisabethre szavazok. gondolom, majd lepontoznak, de nem gondolkodtatok a két keresztnéven?
2014. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom Victoria. Ha nem az lenne adnám is a kislányomnak:) Elizabeth pedig nekem olyan királynős:)
2014. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A lányom Eliza.

Úgyhogy nekem az Elizabeth jobban tetszik. :)

2014. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
0%
Adj neki magyar nevet:)
2014. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elizabeth!! :)
2014. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Viktória kezd divatba jönni külföldön is, nekem az Elisabeth jobban tetszik bármilyen írásmóddal. Ha Anglia: eszembe jut a Beckham feleség és Erzsébet királynő. Kate is lehetne:-) De mint írtam én az Elisabethet preferálom.
2014. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik, de ha muszáj lenne akkor inkább Victoria. Tényleg léteznek ezeknél szebb és kicsit modernebb angol nevek is, én még keresgélnék. Persze ízlések és pofonok.
2014. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!