Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használ lábra rakható...

Aki használ lábra rakható légzésfigyelőt, az mennyire van vele megelégedve?

Figyelt kérdés
Októberben születnek majd meg az ikreink. Mindenképp kell légzésfigyelőt vennünk nekik. A matrac alá rakható nem lesz jó, mivel együtt fognak aludni valószínűleg (orvos és a védőnő is ezt ajánlja). A pelenkára csiptethető se megfelelő nekünk, mivel az nem kompatibilis a mosható pelussal. Emiatt maradt a lábra rakható. Mivel ezzel a fajtával nincs semmilyen tapasztalatom, így olyanok válaszát várnám, akik a való életben már használták.

2022. szept. 6. 16:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Személyes tapasztalatom nem lett végül, mert lemondtam a megrendelést. Magyar visszajelzést nem sokat találtam róla, ezért a külföldi vélemenyeket is meglestem, és azok nem kecsegtettek túl sok jóval. Nagyon megoszlottak a vélemények, én meg úgy voltam vele, hogy akkor inkább nem költök rá 70-80 ezer Ft-ot. Bocsi az offért, de meddig tud egy ágyban aludni két baba? Nincsenek ikreim, úgyhogy elképzelni sem tudom. Mármint újszülöttként még értem, de pár hónap után hogy férnek el? Az én gyerekem teljes terjedelmében bejárja éjszaka a 70x140 cm-t 😂
2022. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én pelenkára csíptethetőt használtam mosipelussal. Mi azzal a probléma? Annyi volt a nehézség, hogy ha patentos a külső, akkor a sok patentfej miatt nem lehetett normálisan rácsíptetni. De tépőzáras külsőkkel nem volt gond.
2022. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#1 Családi ággyal készülünk. Nekünk egy 180x200-as ágy van, mellettünk pedig 140x200-as a gyerekeknek (természetesen a ráfekvés és a leesés elkerülésére is gondoltunk). Így nem kell rohangálnom szoptatni egy szinttel lentebb. Ha már nagyobbak lesznek, akkor a szobájukban ugyanekkora ágy lesz nekik.


#2 Gyapjú pelusokkal készülök (patentos az összes és vastag). Emiatt nem tudom azzal használni. Ismerősöm fián leteszteltük. Nem működik vele.


Kezdem azt érezni, hogy nem lesz légzésfigyelő, de lehet az lesz, hogy 3-6 hónap helyett, 1 évet alszanak majd mellettünk. Ez a másik lehetőség. Így tudok figyelni rájuk.

2022. szept. 6. 18:42
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Én nekem volt bölcsőhalálom merő mázli hogy anyám észrevette. Basszus engedd el a mosipelust,nehogy ez legyen fontosabb a légzésfigyelő helyett... vagy ne patentos legyen. Eszem megáll hogy ez fontosabb mint a gyerek biztonsága.
2022. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
4-essel kell egyetértenem
2022. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
4, és mit csinált édesanyád mikor bölcsőhalálod volt?
2022. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
Majd megkérdezem mit csinált anyukám, ezt sosem beszéltük meg.
2022. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Akkor soha nem fogsz aludni, hanem egész éjjel nézed, hogy veszik-e a levegőt? Sok sikert
2022. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

4. Ha csak nem újraélesztett anyukád nem volt bölcsőhalálod és mivel sosem mondta el neked, hogy újraélesztett volna nagyon kétlem, hogy így lett volna.


Megoszlanak a vélemények kérdező. De amúgy szerintem jól működik, de hát igen egy babánál is húzós az ára kettőnél meg brutális. Én vettem matrac alá rakhatót aztán a gyerekem úgy döntött köszi de nem fog kiságyban aludni egészen 10 hónapos koráig, szóval a tervek mindig borulnak. Én is féltem a bölcsőhaláltól, de a kialvatlanság sok mindent felül ír. Egyébként én külföldön élek itt furán néznek ha egészséges csecsemőnél veszel légzésfigyelőt, de semmiképp nem akarlak lebeszélni, mert ha meg van rá a keret hasznos, legalább arra, hogy nyugodt vagy.

2022. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9 Mi sem Magyarországon élünk. Az orvos és a védőnő is csak ajánlottnak mondja a légzésfigyelőt. Ők mindketten azt mondták, hogy ha mellettünk alszanak nem kell, de ha külön alszanak, akkor kell 1 éves korig. Mivel kb 3-6 hónaposan terveztük, hogy átmennek a szobájukba majd, így emiatt akartuk megvenni.


#4 #5 és #8 Mivel csak különalvásnál javasolják nekünk, így akkor velünk alszanak (nem egy ágyban).

2022. szept. 6. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!