Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Becsipogott légzés figyelő...

Becsipogott légzés figyelő egy évesnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A fiam 13 hónapos és az éjszaka kétszer is beriasztott a légzésfigyelőnk, illetve 4 nappal ezelőtt is a hajnali óràkban. Nem volt lemàszva róla de amikor megnéztem làttam és hallottam,hogy veszi a levegőt. Épp a napokban terveztem kivenni alóla egyébként de mostmàr egy ideig biztosan nem merem.A kérdésem az,hogy màsnàl is előfordult ez? Miért történt?

A védőnőnek vagy az orvosunknak szólni fogok ha ma is beriaszt.

Előre is köszönöm a vàlaszaitokat.



#baba #légzésfigyelő #1 év #légzéskimaradàs
2022. márc. 4. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A matrac alá rakható légzésfigyelő gyakran becsipoghat, ahogy a gyerek fészkelődik az ágyban. Az elem merülése is okozhat ilyet (3 havonta emiatt mindig cseréltük. Inkább másba merüljön le az az elem, mint így kapjunk szívrohamot). Mi emiatt már a lábra rakhatót szeretjük. Sokkal jobb szerintem.
2022. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A miénk nem elemes. Hàlózatra van kötve. Nem mocorgott le róla szerintem, majdnem az àgy közepén aludt amikor beriasztott pont ezért kezdtem aggódni.
2022. márc. 4. 10:14
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha ez többször megtörtént már, akkor nem várnám meg a következő csipogást.
2022. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
A miénk olyan másfél éves kora körül kezdett folyton becsipogni, aztán láttam, hogy nincs baja, lélegzik, az életkora sem indokolja már és inkább kivettük a légzésfigyelöt.
2022. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Pont ebben a pillanatban hìvtam fel a védőnőnket, mert egyre jobban pànikolok. Azt mondta, előfordul hogy mélyebben alszik a baba és, ha vette a levegőt amikor megnéztem nincs okom az aggodalomra de én ettől nem nyugodtam meg...
2022. márc. 4. 10:24
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Oldalt feküdt és nem érzékelte. Ilyenkor már nincsen hirtelen csecsemőhalál.
2022. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%

6-os de , bizony van.

Late SIDS a neve, azaz kesoi bolcsohalal. 2 eves korig elofordul.

2022. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mint a fehér holló kb.
2022. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már nem a bölcsőhalál időszaka, így nyugodj meg. Lehet maga alá gyűrt valamit, oldalt feküdt, félig lekúszott róla, rosszul érzékelt, picit elmászott az érzékelő és nem jó az alátámasztása, stb. Kár ezen pánikolni, ha a gyerkőccel ránézésre minden rendben.
2022. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is beriasztott mikor épp homorított a babám. Szerintem feleslegesen pánikolsz.
2022. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!