Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek magatokat egy...

Nem érzitek magatokat egy utolsó szolgának a gyerekek mellett? Hogy élitek meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés
imádom őket, de néha úgy érzem itt a világ vége. nagylányom még csak hagyján 7 éves, de a baba! kiszámíthatatlan vele minden.
2010. szept. 25. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne már! Januárban szülök,ilyen rossz lesz?
2010. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hogy utolsó szolgának? Azt azért nem! Az igaz, h. most alá kell rendelődnöm az ő igényeinek, de ezt vállaltam, gondoltam, h. nem lesz sétagalopp. És imádom látni, ahogy fejlődik, érezni, ahogy szeret és hozzámbújik. Én szívesen lemondok mindenről érte, bár néha hiányzik a régi életem és nyomaszt a felelősség. De ez az anyasággal jár. Amikor a lányod kicsi volt, akkor is rosszul érezted magad vagy sok egyszerre a 2 gyerkőc?
2010. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
pont a héten gondolkodtam, h mennyire elhanyagolom magam.....magamhoz képest. Most kezdjük a bölcsit és hogy odaérjünk reggelente bizony választani kellett, anyu kicsinosítja magát v felveszi az első farmer-póló kombinációt egy hajgumival ami a kezébe kerül. Néha belenézek a tükörbe és egy lesrapált dadának látom magam, elhatároztam, h ezen változtatok a jövőben, mert nagyon zavar h én vagyok mindig az utolsó!
2010. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Mi nagyon jól elvagyunk! Nem érzem hogy a gyerek szolgája lennék!

Ugyan úgy főzök mint ezek előtt, nem csak miatta nekünk is kell enni!

Eljárunk délelőtt dèlután a játszótérre, ebèd utàn alszom vele, majd netezek míg ő mèg alszik tovább!

Havmegyek csavarogni viszem magammal, nincs útban, nem érzem hogy nyűg lenne a gyerekem!

2010. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Senki sem mondta, hogy fáklyás menet lesz:)

Vannak jobb és rosszabb napok. Őrá sosem vigyázott senki eddig, néha pihennék, annyira kivagyok a háztartás mellett és ő is egésznap kint szeretne lenni. Mindenhova együtt megyük, doki, vásárlás, mindenhova.

De minden pillanatban imádom, még akkor is, ha adott pillanatban borzasztóan ki is vagyok a fáradtságtól.

Két gyermekkel mégnehezebb! Kitartás

20 hónapos ritka akaratos, önfejű kisfiú anyukája

2010. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

egyáltalán nem érzem, nagyon jól elvagyok itthin, nem vágyom dolgozni sem (még legalábbis). mondjuk még csak egy gyerek van, az is 5,5 hónapos. de jó a napirendünk, minden szupi és a férjem sokszor elvisz minket ide-oda, vagy este, ha elaludt átjön anyósomés vigyáz rá, amíg mi kikapcsolódunk.

egyéb dolgokban nem segít egyik sem ( házimunka pl.), de én így jó megvagyok. igaz, pöccre be kell osztani minden percet, de akkor is imádom.


de hozzá kell tennem, mázlista vagyok, éjszakázni nem kell, pedig most 4 foga jön egyszerre, mégis este fél 8-tól reggel 4-5ig alszik, akkor iszik, majd reggel 7kor kel csak fel. onnan meg minden megy simán. mondjuk fodrásznál én sem voltam március óta... :) a fésüt még hírből sem ismerem, mióta megszületett a fiam.


látom 1-2 barátnőmet, totál ki vannak, mert 24 órás a gyerek, sokszor már nem állnak a lábukon, hát azért le a kalappal előttük.

2010. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon nagy szerencsém van, a kisfiam nagyon jó alvó,így éjszaka tudok pihenni.nappal 1-3 órát alszik,addig netezek, filmet nézek,vagy takarítok,főzök.délelőtt mindig megyünk sétálni, délután csak akkor nem ha akkor főzök, ez kétnaponta van.Mindenhova viszem magammal, szerencsére nem egy nyűgös fajta,elvan mindenhol.A napirendünk nagyon pontos alvás és evés szempontjából, így kiszámítható a nap.Nem könnyű azért,de lehetne rosszabb is.És imádom, amikor abbahagyja a játékot, és odajön hozzám bújni.Most egy éves
2010. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szolgának érzem magam! Viszont ami jött arra nem voltam felkészölve! Tervezett baba volt, de nem gondoltam volna, hogy ennyire nyűgös, hisztis babám lesz!

Igazából csak magamra számíthatok és pont ma volt megint egy olyan nap amikor elsírtam magam, mert már nem bírtam tovább!

Irigyen nézem a velünk egykorú babák anyukáit, hogy mennyivel könnyebb nekik! Milyen jó babák, az enyém meg semmit nem csinál csak nyafog, hogy kézben akar lenni!:(((

Remélem egyszer vége lesz ennek a cirkusznak....!

2010. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szolgának, hanem idegroncsnak, lestrapáltnak. A nap végére majd összeesek, és még akkor kezdődik az éjszakai műszak. Kár elítélni valakit, mert ilyet ír, hiszen sem mi, sem a babáink nem egyformák, és az sem mindegy, hogy 1, vagy 2 gyereket kell egész nap ellátni és kiszolgálni, főleg, ha az egyik csak addig van csendben, amíg eszik vagy alszik. Teljesen megértelek, vannak napok, amikor jobban bírom, de ma pl. nagyon kivagyok. A férjem kb. 10 perce jött haza a munkából, addigra mindkét gyerek már meg volt fürdetve, és megkérdezte, hogy miért vagyok olyan morcos, valami baj van? No comment.
2010. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
A nehezebb napokat kárpótolja az amikor hozzám bújik az 1 éves kisfiam !
2010. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!