Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran cserélitek a...

Milyen gyakran cserélitek a babátokon a ruhát?

Figyelt kérdés

Ha nem történik vele "baleset", ráadjátok másnap is, vagy naponta új ruhát adtok rá?

Én naponta cserelem a ruháit, de már kezdenek bolyhosodni, kopni pedig még csak 6hetes a babám. 40fokon mosok, még csak nem is 60on... a ruhákat kaptuk többnyire, vannak benne noname ruhák is, nem márkásak


2022. szept. 14. 18:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
3%
Akinek nem telik ruhára, hanem mások használt 💩jaiba öltözteti a gyereket az miért nem várt még 1-2 évet a szüléssel?
2022. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%

10, babára vonatkozott a kérdés, nem kisgyerekre...

De elég abszurd a válaszod. Hogy lehet nem koszos egy ovis ruha? Ott valami gond van a gyerekkel. Nem homokozik, nem csúzdászik, hintázik...azaz nem csinál semmit, csak áll egy helyben? Csak akkor marad tiszta egy ovis ruhája.

2022. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
10es vagyok, az ovis kinti ruhanal amiatt meg nem mosom ki, hogy homokos, mert úgyis másnap is a homokozoba megy benne, mikor az udvaron vannak, de ha sáros vagy fufoltos akkor viszem mosni. Mások is több napig ugyanabban vannak kint, senkit nem érdekel hogy nem patyolat tisztában megy minden nap az udvarra. Amiben bent van az mindig tiszta.
2022. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
11-es ki beszélt itt mások levetett ruháiról?!
2022. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk ez úgy néz ki, hogy pizsi egy hétig van, vagy ha tejes, balesetes lett, akkor csere (ezáltal heti 2-3 fogy inkább). Body naponta van cserélve az esti mosakodás (pelus helyén és hajlatoknál áttörlés) után. Nadrág 1-2 nap (első balesetig). Pulcsi, overál, kisbakát akkor van csak mosva, ha nagyon kell, mivel gyapjú mind.
2022. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
Furdes utan tiszta ruha, es abban van egész másnap. Nalunk nincs pizsi. Ha tortenik baleset mondjuk keso delutan, akkor azt visszaadom ra furdes utan. Vagy hat attól fugg a beleset utan meg mit csinal.. egyébként en ugy vagyok vele, h hiaba o nem csinál koszolos dolgot, de azert csak felvesszuk mi nem vagyunk ugy tisztak ahogy o, a pisis pelus szagat egy picit atveszi a body stb.
2022. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
11, na pont emiatt a felfogás miatt tartunk ott ahol... Kb az lenne a normális h a 3x használt ruha ne a kukaba keruljon amikor meg TOKELETES! Az en gyerekeimnek kb nincs uj ruhaja, max amit kaptak mamaktol. Pedig rohadtul nem vagyunk a szegeny kategoria..
2022. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%

Minden reggel új ruha, alváshoz másik. Ha napközben pulcsit kell ráadni egy ideig, akkor azt még másnap is ráadtam ha csak a lakásban hordta, és nem lett koszos.

Mi is többnyire örökölt ruhákba öltöztettük, ami nem bírta a 60 fokot nem is használtam, csak itthoni alvósnak. Voltak "kimenős szépruhái", azokra vigyáztam, csak akkor volt rajta mikor mentünk el valahová/jöttek latogatóba.

2022. szept. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
89%

"Akinek nem telik ruhára, hanem mások használt 💩jaiba öltözteti a gyereket az miért nem várt még 1-2 évet a szüléssel?"


Ez ilyen napi provokáció? :D

2022. szept. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

11 szerintem is napi provokáció…


De engem teljesen kiborít, mert sokan valőban így gondolják.


A Föld meg pusztuljon el nyugodtan..


Újszülöttként, amivel érintkezett azt cseréltem, sajnos napi többször is. Felső ruházatot addig adtam, míg balesetes nem lett, ezek ugye nem egész. Apos viseletek voltak.. akkor is lecseréltem, ha mások kezeben is volt, mint mi..


Később a mászással, hozzátáplálással nem volt olyan, hogy visszaadható, hiába kart is takaró előkt használtam.

2022. szept. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!